2703
2553
عنوان

هیچ وقت نمیشه!!!

409 بازدید | 21 پست

‏این صحنه‌ی دوییدن میلاد محمدی بود که با تموم‌ جونش میدویید ، ما بودیم ، کل مردم ایران ، که هیچ‌قت نمیرسیم ، که هیچ‌وقت نمیشه...

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

درود بر ایران و ایرانی باغیرتش

واقعا دیشب عالی بود این مساوی هم مانند برد بود واسمون دمشون گرم 

مادر بودن🧑‍🍼 و خانم خونه دار🧑 بودن تنهاشغلیه که نه تعطیلی داره و نه مرخصی و نه حقوق💖 

😔😔😔

💙عزیزم یه صلوات برای مادر شدنم میفرستی..دو ساله منتظرم و دلم گرمه به دعاهات..💙جان مادر نمی آیی؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده که نمی آیی؟راستی مادر، جایت خوب است؟دلت برای نوازش های مادرانه ام تنگ نیست که نمی آیی؟عشق مادر خانه ام سوت و کور است نمی آیی؟زبانم قاصر است نمی آیی؟نازنین فرشته مادر، خدا در نزدیکی توست؟اگر خدا را دیدی یا صدایی از او شنیدی و آن حوالی حسش کردی بگو مادرم منتظر من است..اجازه بگیر و به درونم بیا و انتظارم را پایان بخش...آه😔😔😔
2714
بازی ایران پرتغال کامل نشون داد اگه از قشر متوسط باشی هرچقدم خودتو پاره کنی به جایی نمیرسی چون آقازا ...

رونالدو با ارنج میکوبه تو صورت پور علی گنجی داور بازی رو ادامه میده و با کلی اصرار VARمیگرند 

‏بعد ازینکه داورا تو var فهمیدن اون صحنه رونالدو باید کارت قرمز بگیره یه لحظه یادشون افتاد که اگه رونالدو تو مرحله بعد تو بازی نباشه فیفا کلی درآمد اسپانسرینگ و تبلیغات رو از دست میده🙄

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!
من خوشحالم چرا که رونالدو فرموده بودن بریم که گلبارون کنیم  ولی صایع شد دلم خنک شد

اخراج باید میشد😞اگر بازیکنای ما با ارنج میزدن تو صورت حریف کارت قرمز حتما میگرفتن.

این همه تبعیض برای چی؟؟؟

برای نژادمون؟

اخراج باید میشد😞اگر بازیکنای ما با ارنج میزدن تو صورت حریف کارت قرمز باید میگرفتن. این همه تبعیض ب ...

شب درازست قلندر بیدار 

صبر کن همچین شکست بدی بخوره که نفهمه اصلا چی شد

اخراج باید میشد😞اگر بازیکنای ما با ارنج میزدن تو صورت حریف کارت قرمز حتما میگرفتن. این همه تبعیض ب ...

ما از همه جا طرد شدیم اینم روش

7 شهریور 97 خاص ترین روز زندگیم  اللهم صل علی محمد و آل محمد 
شب درازست قلندر بیدار  صبر کن همچین شکست بدی بخوره که نفهمه اصلا چی شد

قلندرها فعلا که خوابند ...

همه چی به نفع ژن خوباست!!!

اینقدرررر اینا خووب بازی کردن من هنوز فکر میکنم خاب میبینم . با این که حذف شدیم ولی اولین باره اینقدر حالم خوبه. نمیدونم چرا !
واقعا با دل و جون بازی کردن. دمه همشون گرم خیلی بهمون چسبید. تو دنیا رو سفید شدیم.

دوازده سال پیش ما تو گروه انگولا مکزیک و پرتقال بودیم شدید از پرتقال میترسیدیم یادمه فردوسی پور یه بار که تا وسط میدون بازیکنا اومدن انقدر خوشحال شد کلی جو میداد که بله ما میتونیم حمله هم بکنیم ولی الان پایاپای قهرمان اروپا بازی کردیم ، 

نوش جون کیروش پولی که گرفته

2706