2733
2734
عنوان

رمز گوشی همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 45 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شوهرمنم رمز گ‌وشیشو از لح من عوض کرده منم عوض کردم اثر انگشتشم برداشتم بیچاره نمیتونه حرفم بزنه ، تا ...

اخه من شوهرم اصلا به گوشیم حساس نیست بی نهایت هم بهم اعتماد داره 

حروف داده چون اینطوری هم نبوده نمیتونم تشخیص بدم 

پس بی خیال شو یا یه شب خیلی بهش حال بده وتحویلش بگیرو از اوکارا که خودت بلدی بعدش بگو من رمز گوشیتو داشته باشم اعصابم راحته اصلا دست نمیزنم به گوشیت فقط رمزشو بده من اینجوری خیالم راحته 

بعد شاید بهت بده 

اگم داد سریع نری سمت گوشیش وقتی میره حمام یا دستشویی برو تو گوشیش بعد بزار جلو خودش اصلا نرو واگرنه باز رمز میازه 

بهتر ...رمز گذاشته ، عادتش از سرت میفته . انقدر رو این قضیه حساس نباش دوست خوبم همسر خوبی براش باش ...

مرسی عزیزم بتید بیشتر رو خودم‌کار کنم یهویی عصبی میشم  یه چیزی میگم‌

اشتباهه ، این یه جور وسواس فکریه ، دوستمون باید ترکش کنه 

اتفاقا خودمم همین فکر میکنم همه چیزش اوکی شده بعد از مدتها دوباره ، همین فکر اینکه رمز گوشیش ندارم‌ من داره میکشه 

اخه من شوهرم اصلا به گوشیم حساس نیست بی نهایت هم بهم اعتماد داره 

اونم به من اعتماد داره ولی دلم مه خنک میشه! میره نگاه کنه ساعت چندت میبینه قفله وااای کلی میخندم توو دلم

اونم به من اعتماد داره ولی دلم مه خنک میشه! میره نگاه کنه ساعت چندت میبینه قفله وااای کلی میخندم توو ...

اینطوری خیلی خوبه ولی شوهر من اصلا دست به گوشیم نمیگیره بیشتر حرصم‌میگیره 

2706