2752
2734
عنوان

بیایین از زندگیم بگم نمیدونم چیکار کنم!😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 28 پست
آخه چجوری؟!شدم انگشت نمای همه،یه سال طبقه ی بالای خونه ماانبزرگم درس خوندم تا قیام قیامت منتش سرمه،ه ...

سرکوفت همیشه هست مهم اینه که خودت چی میخای به بقیه اهمیت نده برای خودت با جدیت برنامه بریز و کلاسم برو حتما قبول میشی اونوقت بقیه هم حساب کارشونو میکنن کاری کن کسی جرات نکنه بهت چپ نگاه کنه جدی باش خودتو قبول داشته باش

آخه چجوری؟!شدم انگشت نمای همه،یه سال طبقه ی بالای خونه ماانبزرگم درس خوندم تا قیام قیامت منتش سرمه،ه ...

حتما برو داتشکاه.حتما .

دیگه خونه نشین

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سرکوفت همیشه هست مهم اینه که خودت چی میخای به بقیه اهمیت نده برای خودت با جدیت برنامه بریز و کلاسم ب ...

از دست خودم کلافه شدم،مشکل اینه خودمم آدم نیستم،هر بار میگم عوض میشم ولی نمیشه،اصن شما کسی دیدین واقعا بتونه خودشو تغییر بده؟!!

وقتی فهمیدم دنیا یه غوله زشته نشستم و ناخوناشو لاک زدم:)
من دوبار کنکور دادم و ناامید شدم شما خیلی پشتکار داری

من فقط جوگیرم وگرنه پشتکارم کجا بود؟!!خودمم نمیدونم دقیقا چه غلطی دارم میکنم

اینهمه از عمرمو تلف کردم بعد برم باز یه رشته داغون بخونم؟!!!

خوب بزار بی رودرواسی بهت بگم سال بعدم همینه .شما پشتکار نداری.فکرنکن حالا نخوندی ۸۰۰۰شدی کمی بخونی دکتر میشی.نه پزشکی خیلی سخته.من واسه روحیت گفتم.به نظرم هر چی بخونی بعدش کار نیست .۹۰ درصد اینجوریه پس خیلی زوم نکن.میتونی لیسانسو بگیری بعد ارشدو یه چیز عالی قبول شی

خوب بزار بی رودرواسی بهت بگم سال بعدم همینه .شما پشتکار نداری.فکرنکن حالا نخوندی ۸۰۰۰شدی کمی بخونی د ...

نمیدونم:(

نمیدونم:(

حالا این چندروزو از دست نده خوب بخون.

ببین برو دانشگاه.درکنارشم زبان برو یا یه هنری کاری یاد بگیر.پول در اوردن خیلی الان نهمتره تا مدرک

حالا این چندروزو از دست نده خوب بخون. ببین برو دانشگاه.درکنارشم زبان برو یا یه هنری کاری یاد بگیر.پ ...

من یه دختر،تو یه شهر کوچیک چجوری پول در بیارم؟!آرزوم اینه مستقل باشم روی پای خودم بایستم فک کردم راهی جز درس ندارم ولی هیچی به هیچی

من یه دختر،تو یه شهر کوچیک چجوری پول در بیارم؟!آرزوم اینه مستقل باشم روی پای خودم بایستم فک کردم راه ...

دوستم حداقل یه هنری چیزی یادبگیر 

شاید شوهرکردی رفتی شهر بزرگ

در کل منظورم این بود وقتو تلف نکن و رویابافی نکن.انشالله هر چی خیره.موفق باشی❤

خودم میدونم اگه بخونم واقعا میشه،ولی همون قسمت اراده ام لنگ میزنه،بعد از چند سال از خودم ناامید شدم ...

چرا که نه منم امسال خوب نخوندم ولی کنکورمو میدم اگ چیزی ک میخوام نشد سال بعد میخونم 

هفدهمین روز ازهفتمین ماه سال