2733
2739
عنوان

کوتر یا فریز برای دومین بار.... عادیه به نظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4910 بازدید | 19 پست
salam man teste pap dadam,az parsal ba tavajohe bezaymane va seght ke dashtam va majbor be kortaj shodam bishtar shod,,
ta jai ke majbor shodam hafteye pish ghesmati az dahaneye rahem ro bardaram
iran ham nisam
toro khoda pap esmir konin bacheha,,,tars nadare,ba ye boros tarashohate roye dahaneye rahem ro bar midaran,,hamin
kasi mese man jarahi shode
koter chi hast
miitarsam bargarde
hey majbor sham tike tike bardaram,
bache nadaram
alan 5 sale bache mikham,,ama
hich
١١ بار. ای یر ای منفی. سه بار با داری طبیعی منجر به سقط. دوبار انتقال منفی در سیکل نجرال مشکل ایمنی و انعقادی و تنبلی،همسرم سالم، انتقال سوم به لطف خدا باردار شدم، دعام کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ino begam friz faghat ta omghe 4 mil az baft ro az beyn mibare,,pas dar mavarede pish rafte javab nemide,,,be noe pap rabt dare,,hatman donbalesh bashin,,friz be zayman va baardari rabt nadare
ama ki ghesmate kochaki az dahane ro jarahi karde.....toro khoda begin bem,,daram mimiram,
ki tajrobe dare???
١١ بار. ای یر ای منفی. سه بار با داری طبیعی منجر به سقط. دوبار انتقال منفی در سیکل نجرال مشکل ایمنی و انعقادی و تنبلی،همسرم سالم، انتقال سوم به لطف خدا باردار شدم، دعام کنید
مرضیه جون من هم زخم داشتم 2 سال پیش. یعنی راستشو بخوای از زمان ازدواجم من با این قضیه درگیرم اولین ب ...

سلام عزیزم شما که کوتر انجام دادی تنبلی تخمدان داشتی درسته ؟ بعد اینکه پریود به صورت خونابه خشک قهوه ای ازت میومد یعنی به صورت ترشحات من نمیدونم چرا بعد کوتر پریود اصلا قاطی کرده ؟ یعنی همش به صورت خونابه خشک ثهوه ای ازم میره روز اول پربودم خوب بودا ولی روز دوم و سوم خیلی کم شد اونم به صورت خونابه ممنون میشم بگی چکار کردی که بهتر شدی؟پریود چجوری اومد ؟

2731