2703
2553
سلام خانوم ها
دیروز رفتم معاینه داخلی.
دکتر گفت دهانه رحمت خونریزی داره.
2 سال پیش هم همین طور شده بود. دکتر تست پاپ اسمیر داد بعدش هم کوتر کردگفت نتونستم همشو کوتر کنم حدود یک سوم زخم مونده. من بیخیال شدم نرفتم
ایندفعه گفت باید فریز کنم البته یه دوره دارو هفت روزه شامل قرص و کرم داده. بعد گفت برو تست پاپ اسمیر بعدشم بیا واسه فریز
بچه ها جون کسی بوده بیشتر از یک بار سابقه کوتر یا فریز داشته باشه؟
این زخم دهانه رحم رو روان منه اصن
تمام طول روز من پد روزانه میزارم.لباس زیر نخی. هر شب دوش .شیو مرتب و شستشو با ژل آخرش هم زخم دهانه رحم دیگه دارم روانی میشم.
شاید که چو وابینی خیر تو در این باشد.
ژانت جون منم یکبار فریز کردم گفت بهتر شده ولی باز بیا اگه خوب نشده دوباره یک فریز کوچیک انجام بدم من دیگه نرفتم دوباره 2 سال پیش رفتم معاینه گفت زخمت بزرگه باید بیای فریز که همون ماه باردار شدم و دیگه نرفتم حالا نمیدونم هنوز زخمه یا نه ولی بعضیا میگن زایمان زخم رو خوب میکنه حالا نمیدونم راست میگن یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام
باردار نیستی؟

معمولا آدمایی که زیاد به خودشون میرسن بیشتر مریض میشن. من یه بار فریز کردم.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2720
مرضیه جون من هم زخم داشتم 2 سال پیش.
یعنی راستشو بخوای از زمان ازدواجم من با این قضیه درگیرم
اولین بار 2 سال پیش کوتر کردم
دکتر میگفت محاله با وجود این زخم بزرگ تو باردار بشی ولی بار دار هم شدم هرچند که مجبور شدم جنینو کورتاژ کنم
حالا این معاینه داخلی بعد ار کوتاژم بود. دکتر گفت زخمت بزرگه بیا واسه فریز
از تست پاپ اسمیر وحشت دارم رو روانمه اصن
سلام شیوا جان
نه بچه از دست رفت. هیدروپس گرفت

راستی بچه ها من و همسرم تعدد روابط جنسیمون زیاده.
راستش هر شب تقریبا
ممکنه علتش این باشه؟
متاسفم عزیزم :(

مطمئن باش علتش همینه

چطور با زخم میتونی نزدیکی داشته باشی؟ سخته کهههههههههه

تست پاپ اسمیر سخت نیست که! من هر سال انجام میدم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
زخمش دو سال پیش به خونریزی افتاد
اما گاها بعد از نزدیکی رو دستمال خون میدیدم
یعنی خونریزی دائم نداشت
خیلی معذرت میخوام اینو میگم.
تو استایل های خاص
نه تو هر استایل و پوزیشنی.
2714
خوب فریز کن. بعد از فریز هم تا 40 روز نزدیکی نداشته باش. خوب میشی. درمان کن راحت شی دیگههههه
سلام خانومی
من الان یه مدت شبیه این تاپیک رو هی دارم میزنم
خانومی علتش دقیقا همونی که گفتی یعنی دکتر دلیلش رو اونجور بهم گفت . حالا تازه چلب من برعکس شما ... زیاد نیست .

من هم هفته پیش فریز کردم .
مرسی بچه ها جون
با یه خانم ئائسه صحبت میکردم.
میگه تا حالا 8 بار فریز و کوتر کرده
میگه اص ن با این عارضه زندگی کردم
میگفت ربطی به بارداری نداره
اصن اولین بار وقتی فهمیده که بچه داشته.
دارم خل میشم
شو شو رو کجای دلم جا کنم
ولی اینبار دکتر نگفت نزدیکی نداشته باشین
فقط گفت مواظب استایل ها باش
هر کدوم بهت فشار میاره انجام نده