2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه مورد هم هس دختر همسایموندوبار طلاق گرفت الان زن سوم یه آقایی شده...همه زناش هم با هم تو خونه اش زندگی میکنن.میگه همینکه آقا بالاسر دارم کافیه.شوهر اولش معتاد بوده.دومی هم دست بزن گویا...از دوتا شانس نداشته.میگه هرجورشده میخام با این یکی بسازم.خسته شده دیگه

یکی دیگه هم زن عموی خودم.شوهر اولشو یه هفته بعد عروسیش با تفنگ سره یه جنگ قبیله ای میکشن.بعد عموی من که زنش سر زایمان دوقلوهاش فوت شده با 5 تا بچه باهاش ازدواج کرده

نه ربطی نداره اونا کلا به هم نامحرمن و میتونن با هم ازدواج کنن

چرا عزیزم اگر درست متوجه شده باشم.ببین دوست من همین طوری ازدواج کرد خودش پدرش فوت کرده بود و مادرش با مردی ازدواج کرده بود که ی پسر از ازدواج قبلش داشت  اسمش علی بود .بعد این وسط مادرش ی پسر دیگه دنیا اورد  اسمشو گزاشتن ابوالفضل یعنی برادر مشترک دوست من و علی آقا.دوست من و این علی آقا عاشق هم شده بودن ولی مرجع تقلیدشون گفته بود چون برادر مشترک دارن نمیشه این طوری بود که مادزش از اون اقا جدا شد و اینا ازدواج کردن الان دوستم بچه داره و ابوالفضل هم داییش میشه و هم عموش

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
خودت فهمیدی؟؟!!😒

اخه خیلی پیچیدست 

ایننجوری بهت بگم یه پسر پولدار با نامزد یکی ازدواج کرد بچه دومشون که خواست بیاد دنیا بین راه در ماشین بسته نبوده نرسیده به بیمارستان زنه پرت میشه بیرون خودشو بچه شکمش میمیره. بعد خواهر همین خانمی که فوت شد نامزد بوده اونم این پسره که زنش فوت میشه مجبورشون میکنن این دختر رو پس بزنن بدنش جای خواهرش بخاطر بچه خواهرش. بعد مرده دوتا پسرم از این یکی داره حالا یکی ازاون که فوت شده تو یکی از درگیریای مرزی یه سرباز تو تیراندازی قاچاقچیا میمیره بعد طرف اعتراف میکنه که ادمای این پسرین که زنو خواهرزنشو گرفته تا اعدام شد. تو دیدار اخرش با برادر زادش و زنش که قبل اعدامش انجام میشه یه ساعت گرون قیمت با گردنبند طلاشو میده به برادر زادش میگه برا اینکه زنشو نامزد قبلی زنش نگیره میگه تو با زن من باید ازدواج کنی برادر زاده بیست سال‌شه زنه سی و سه سالش دختره هم از اونجایی که زرنگ بود سفت وایساد گفت وصیت شوهرمه درحالی که مادر برادر زاده راضی نبود ازدواج کردن سه تا بچه مردو زنه ول کرده رفته باشوهر جونش یه دخترم الان به دنیا اورده 

2740
خب این که نمیشه چون خواهر برادر مشترک دارن نمیتتون ازدواج کنن مگر اینکه پدر مادره جدا بشن

چرا؟چه ربطی داره؟ 🤔

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
چرا؟چه ربطی داره؟ 🤔

منم نمیدونم مساله فقهیه

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
یکی دیگه هم زن عموی خودم.شوهر اولشو یه هفته بعد عروسیش با تفنگ سره یه جنگ قبیله ای میکشن.بعد عموی من ...

اشغال چرا فحش میدی بی شخصبت گوه کنن تو اون لیسانست بی فرهنگ بیچاره

پسرام همه دنیای منن 😍😍