2737
2734
اما نترس در سه ماهه اول اونم لک قهوه ای خیلی معمولیه و خیلیها می بینن هفته چندی؟

واقعا مشکلی نداره؟؟ منم تازه وارد هفته شش شدم دو روزه توی دسشویی لک قهوه ای کمرنگ  می بینم رفتم دکتر گف نگران نباش شیاف داد ده تا . خیلیا میگن لک داشتن و بچشون سالم دنیا اومده خدا کنه ماهم اونطوری باشیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان من چند روز از وقتم گذشته دوبار بی بی چک زدم مثبت بوده ولی الان خونریزی دارم ولی خیلی کمه ...

یه جا خوندم نوشته بود منفی اشتباه امکان داره اما مثبت اشتباه اصلا. من خودم یه روز مونده به پری تست کردم مثبت شد فرداشم تست کردم بازم دوتا خط افتاد چند روز بعدش آزمایش خوه دادم بتا مثبت شد

چه ها توصیه هایی خوبی اینجا کردین ولی واقعا لکه بینی رو جدی بگیرین من دفعه قبل قلب هم تشکیل شد تا هف ...

خدا رحم کنه من بارداری دومم هست قبلی سقط شد پوچ بود.سرکار می رم مادرم هم فوت کرده 7واهرم ندارم فکر کن بخوام استراحت مطلق باشم.امشب لک دیدم فردام موندم بدو بدو برم دکتر یا برم سرکار

2728