2733
2739
ای خدا  عزیزم واقعا ناراحت شدم  امیدوارم اینجور مردا به بدترین شکل ممکن تقاص پس بدن  ...

ممنون عزیزم برای ارامش دلم دعاکن

من خیلی وقته کنترلش نمیکنم  به خاطرخودم امروزیهویی متوجه شدم 

اره عادیه مثل بقیه

برای سلامتی دخترم دعاکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون عزیزم برای ارامش دلم دعاکن من خیلی وقته کنترلش نمیکنم  به خاطرخودم امروزیهویی متوجه شد ...

کار خوبی میکنی کنترل کردن واسه کسانی هست که واقعا قصدشون جدایی باشه اگه خیانت ببینن برا کسانیکه تکلیف مشخصه و میخوان به هر صورت ادامه بدن به هر دلیلی واقعا بهترین کار کنترل نکردنه بخاطر ارامش خود آدم 

اصلا پیگیر نباش چون روح و روان خودت بهم میریزه 

ولی خداییش برام عجیبه چطور میتونی با این اوصاف باهاش رابطه داشته باشی 

من با یه شماره دو تا تل گرام دارم اصلیه قطعه ولی تل گرام ایکس دارم که وصل شده عجیبا غریبا

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
کار خوبی میکنی کنترل کردن واسه کسانی هست که واقعا قصدشون جدایی باشه اگه خیانت ببینن برا کسانیکه تکلی ...

به سختی 

برای اینکه بهانه خیانتش این نباشه وخودم روباعث این مسئله ندونم 

مشکلات من فقط اینانیست نمیخواستم این حرفاروبزنم چون دلم میخواد بیام اینجابه بقیه روحیه بدم ولی چیکارکنم امروزدوباره دلم شکست 

برام دعاکنید

ف ی ل ت ر نشده مشکل از سرور خود تلگرامه ،،، دااااااغ کرده

خدا کنه من که ازبقیه برنامه ها خوشم نمیاد فقط تلگرامممممم

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2740
ایشالا که سرش به سنگ بخوره و آدم شه  دعا میکنم خدا بهت آرامش و صبر بده عزیزم

انشاله منم امیدم به اینه که یه روزپشیمون بشه 

که شک ندارم تواین ارتباط هاهیچ خیری نیست همین که دلی شکسته شه اهش دامنشون رومیگیره 

دلم به همین خوشه