2737
2734
عنوان

چیکار کنم شوهرم بهم توجه کنه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15947 بازدید | 19 پست
بعضی از مردا اخلاقشونه ولی به شرطی که واسه همه همین باشه من سر زایمانم داشتم میمردم مامانم اومد صدام ...

دقیقاااا. خواهرشون عزیزه اما دختر مردم که توی خونه شون امانته پدر و مادر از سر راه آوردن.

دقیقا منم همین مشکلو دارم .... مثلا همین چند روز پیش رفته بودیم باغ یهووو خیلی محکم خوردم زمین یه ذر ...

اینجور مردا دوس دارن زن قوی داشته باشن ی مدت خودتو قوی و بی نیاز بهش.نشون بده خودتو سرگرم کن تا کمتر نیازمند توجهش شی فک کن دوران اشنایی قبل ازدواج هسی کمتربهش بچسب  خودتو ملکه فرص کن تمام😎🎀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی از مردا اخلاقشونه ولی به شرطی که واسه همه همین باشه من سر زایمانم داشتم میمردم مامانم اومد صدام ...

وااای چه جوری از تحمل کردی؟؟

در انتظار مادر شدن ... بعد دوبار سقط به خاطر تشکیل نشدن قلب  و یک سال و نیم انتظار ... خدا رو چه دیدی شاید منم روزی تاپیک زدم که امروز صدای ضربان قلب ❤️ بچمو شنیدم و اون روز بهترررررین روز زندگیم میشه لطفاً برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کن ممنون  
2728

ببخشیدا  اسن مردا ما خانوما رو خیلی ببخشیدا فقط برای همون افکار جنسیشون میخان بخدا  . همینه انقد وقیحن