2703
2553
عنوان

چیکار کنم شوهرم بهم توجه کنه؟؟؟

15659 بازدید | 19 پست

من چند سال ازدواج کردیم یه پسر ۳/۵ساله داریم ولی شوهرم هیچ وقت نگران من نیست برام همه چیز میخره بیشتر شبیه عابر بانکه تا شوهر دیسک کمر،دارم ولی هیچ وقت کمکم نمیکنه این هفته سرما خوردم ولی هیچ واکنشی نشون نداد نمیدونم چرا یکم ناز منو نمیکشه خیلی ناراحتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

تا حالا بهش گفتی؟؟با ارامش و خنده بهش بگو شاید بنده خدا اخلاقش همینه

شوهر منم همینه دو سه روزه قلبم درد میکنه میدونه قلبم مشکل داره ولی چون دکتر گفته حاد نیست به شرطی که استرس نداشته باشه اصلا واسش مهم نیست ولی مامانش تا قلبشو‌میگیره قلب شوهرمم میگیره😐بهش بارها هم کفتم ولی فایده نداشته 

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2714

دقیقا منم همین مشکلو دارم .... مثلا همین چند روز پیش رفته بودیم باغ یهووو خیلی محکم خوردم زمین یه ذره منو نگاه کرد خندید گفت پاشو پاشو .... یا مسائل اینجوری یه الهی یه چیشد درد داری یا نه خالی از دهنش درنمیاد خونه مامانش باشم حالم خوب نباشه دیگه کلا منو نمیشناسه وااای از دست این مردا

تیکر عروسیمه 😙😙😙یه دنیا ممنون میشم اگه یه صلوات برای زندگی منو شوهرم بفرستید
منم ناز و ادا بلد نیستم میفتم و بلند میشم ولی کارامو میکنم

والا من کلی ناز میکنم عشوه میام فایده نداره کلا عواطف اقایون صفره... حالا شوهر من با احساسشه ها

تا حالا بهش گفتی؟؟با ارامش و خنده بهش بگو شاید بنده خدا اخلاقش همینه شوهر منم همینه دو سه روزه قلبم ...

دقیقا شوهر منم همش میگه مامانم مریض مریض من نمیدونم کجاش مریضه از من سالم تره ولی من درحال مرگ هم باشم میگه اشکال نداره خوب میشی

دقیقا شوهر منم همش میگه مامانم مریض مریض من نمیدونم کجاش مریضه از من سالم تره ولی من درحال مرگ هم با ...

بعضی از مردا اخلاقشونه ولی به شرطی که واسه همه همین باشه من سر زایمانم داشتم میمردم مامانم اومد صدام کردن اومدم دم در زایشگاه که ببینن منو شوهرم ازون دور مثل دلقکا وایساده بود برام دست تکون میداد😐😐 سزارین شدم اخرش تو اتاق عمل حالم بد شد بیشتر نگهم داشتن اقا اصلا نگران نشد حتی اومدم بیرون یه حالمو نپرسید😐ولی واسه خواهرش ۱۱ شب رفتیم دم زایشگاه هی گفت باید ببینمش بعد اومد بیرون که ببینیمش رفت جلو بغلش کرد پیشونیشو بوس کرد😐😐😐

ایناس که ادمو سرد میکنه

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
بعضی از مردا اخلاقشونه ولی به شرطی که واسه همه همین باشه من سر زایمانم داشتم میمردم مامانم اومد صدام ...

واااای چه بد ... شوهر منم بای بقیه خوبه به من بی توجه

من الان حامله م . وضع روحی و جسمی افتضاح یه چشمم کلا اشکه... انگار نه انگار... بعد برادر شوهرم دو دفعه فشار خونش رفته بالا یکم ترسیده مدام این ور اون ور می گه حالش خیلی بده طفلکی افسرده شده . چرا این طوری شده...نگرانشم‌. من که حال بدی توش ندیدم نمی دونم... برن گم شن بابا... همین کارا می کنن آدم ازشون سیر می شه. من که به خاطر همین کاراش حالم از کس و کارشم بهم می خوره...  خدا کنه آدم محتاج کسی نشه. 

2706