2733
2739
عنوان

بازیگران و ...(افراد معروف ایرانی و اسم فرزندانشان)+عکس😆😻

| مشاهده متن کامل بحث + 31714 بازدید | 404 پست
عجب تاپیکای باحالی میزنی خدایی😄 دمت گرم! چه اسمای عجق وجقی یه سریاشون دارن خیلی بامزن خودشون چجور ...

فدات عزیز دلم😆🌷آره بعضی از اسما خیلی جالب بودن😁

دست از طلب ندارم تا کام من برآیدیا تن رسد به جانان یا جان ز تن برآید😏😬💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آنا نعمتی(۴۰سال) ↩اسم دخترش :✔رایکا✔ آنا نعمتی همسر سابق ابوالفضل پور عرب هستش

یاد ریکا(مایع ظرفشویی) افتادم😄😄😄😄😄

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
😳😳😳😳😳توزبان ترکی به زخم میگن یارا😦

‌😶😓

اتفاقا در مورد ی اسم دیگه (اسم آلا)

من شنیدم ب ترکی آلا یعنی خاک توسرت😑نمیدونم ب این معنی هست یا نه؟

البته ریشه عربی هم داره 

و تو قرآن هم اومده

تو فارسی هم  الان تو نت خوندم معنیش رو سرخ _سرخ کم رنگ نوشته بود

‌😶😓 اتفاقا در مورد ی اسم دیگه (اسم آلا) من شنیدم ب ترکی آلا یعنی خاک توسرت😑نمیدونم ب این معنی ه ...

بله به ترکی معنیش همون میشه😑من به معنی ترکی وعربی وفارسیش کاری ندارم بچه که بزرگ بشه دوست وهمکارفارس وترک وعرب هم خواهدداشت تواجتماع نمیتونه به همه توضیح بده ریشه اسم من عربیه یافارسیه یاترکی؟؟؟کسی که ترک هست به زبان خودش این اسم رومعنی میکنه فارس به زبان خودش عرب هم به زبان خودش کاری به ریشه گویش دیگه نداره که کجاییه!

بله به ترکی معنیش همون میشه😑من به معنی ترکی وعربی وفارسیش کاری ندارم بچه که بزرگ بشه دوست وهمکارفار ...

بله بهتر اسم از همه نظر با معنی و خوش آوا باشه🌼🌼🌼😁

وای اره راست میگی 😂😂😂 یکی از آشناهای ما اسم پسرشو گذاشته دایان به زبون ترکی میشه وایستا یه اسمایی ...

دایان بازبهتره یه خانومه اسم پسرش رومیخواست بذاره دانااینجانظرسنجی کردقرارشدبذاره داناکه توزبان ترکی به گوساله میگن دانا😰بعدکه من گفتم نظرش عوض شد

دایان بازبهتره یه خانومه اسم پسرش رومیخواست بذاره دانااینجانظرسنجی کردقرارشدبذاره داناکه توزبان ترکی ...

اسم پسر دانیال حکیمی دانا فکر کنم ،اسمای فارسی تو زبون ترکی کلا یه معنی دیگه دارن 

اسم پسر دانیال حکیمی دانا فکر کنم ،اسمای فارسی تو زبون ترکی کلا یه معنی دیگه دارن 

آره ولی این بچه هاتواجتماع دوست وهمکارترک وفارس وعرب هم خواهندداشت نمیشه به همه توضیح بدی رشه اسمت ترکی هست یافارسی یاعربی؟!ترکهااسمهاروبه گویش خودشون معنی میکنن عربهابه گویش خودشون وفارسهاهم به گویش خودشون