2752
2734
عنوان

بهترین جراح پروتز سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 40398 بازدید | 145 پست

من و خواهرم هر دو، دو سال قبل، پیش دکتر معتبر عمل پروتز سینه انجام دادیم پیش دکتر معتبر و هر کدوم مدل متفاوتی می خواستیم و دقیقا نتیجه همون چیزی بود که می خواستیم. ممنون از آقای دکتر بابت زحماتشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم به عنوان بهترین جراح پروتز سینه توی تهران من بهت دکتر آرمان انقطاعو معرفی میکنم کارشون حرف نداره. آدرسشونو الان برات میذارم تهران- خیابان شریعتی- بالاتراز میرداماد-نرسیده به مترو دکتر شریعتی-خیابان بهشت یکم

عزیزم بهترین جراح سینه تو ایران به نظرم دکتر آریانا است. من وقتی اینستاشونو دیدم باورم نمیشد جراحی هاشون انقدر تمیز باشه

ایشون هم جراحی ژنیکوماستی میکنه هم پروتز و..

بی شک بهترینه

2731

من یه دکتر خیلی خوب برای عمل پروتز سینه سراغ دارم که دوستمم پیش ایشون عمل کرده و واقعا فرم سینه هاش عالی و طبیعی شده. اسم و شماره تماسشونو براتون اینجا میذارم

دکتر امیر رضا معتبر

شماره تماس : 22255037 021

سلام

دکتر های پروتز زیادی در سایت دکتر کجاست معرفی شدند البته سعی کنید تا با بیماران قبلی دکتری که مدنظر دارید قبلش مشورت کنید و ببینید نظرشون چی بوده از طریق لینک زیر میتونید دکتر هارو ببینیدشون:
بهترین جراح پروتز سینه در شیراز

دکترکجاست

سلام عزیزم . من پیش دکتر کاظم زرگری جراحی پروتز سینه انجام دادم خیلی راضی بودم. مشاور بسیار خوبی هستن. و در جراحی هم حرف اول میزنن. برای من همونی شد که می خواستم و خیلی راضی بودم.

سلام دوستان عزیزم.اگه عمل ماستکتومی کردین(برداشت سینه) حتما نیاز به پروتز سینه اکسترنال(روی پوستی) پیدا میکنین.یه تعداد محدودی پروتز سینه اکسترنال با قیمت و کیفیت و چسبندگی عالی آوردم.جنسش هم تمام سیلیکونی و نرم و بسیار لطیف هست.ده تا سایز داره و با توجه به سایز سینه سالم،سایز پروتز رو خودتون میتونین انتخاب کنین.قابل شستشو هست.

اگه خواستین بهم پیام بدین۰۹۲۱۱۸۰۵۱۵۷