2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6843034 بازدید | 670611 پست

ببخشید من امروز روز ۸ انتقال جنین هستم دکتر برام آمپول هپارین وGCSFنوشته که داخل بازو تزریق میکنم الان بازوهام کامل کبود شد دیگه جا آمپول نداره میشه قسمتهای دیگه تزریق کنم مشکلی پیش نمیاد مطب تعطیله به دکتر دسترسی ندارم 

میشه اگه امضای منو میخونید برای مادر شدنم دعا کنید یه حمدوصلوات بفرستید،روز ۱۱،اردیبهشت رفتم دکتر ،دکتر بهم گفت ۵درصد احتمال بارداری داری کلی گریه کردم بعد از مطب که اومدم بیرون باخودم گفتم از دست من فقط ۵درصد کار برمیاد ۹۵درصد بقیه راسپردم دست خدا،خدا میدونم دست تو بزرگتره پس ناامیدم نکن
عوارض بعد عمل هیستروسکوپی رو کسی می‌دونه ؟  بعد عمل درد و خونریزی داره ؟

سلام عزیزم تا جایی ک یادمه بچه ها متفاوت بودن. من آره بعد عمل درد خیلی داشتم ک شیاف دادن یا ی بارم آمپول زدن ولی دردم برا همونجا بود تا برم خونه خوب شدم. و تو اولی ی مقدار چند روز خونریزی داشتم تو دومی ولی کمتر بود در حد لک. بعضی دوستان ولی نداشتن

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید من امروز روز ۸ انتقال جنین هستم دکتر برام آمپول هپارین وGCSFنوشته که داخل بازو تزریق میکنم ال ...

gcsfرو نمی‌دونم ولی هپارین رو دور ناف هم میشه زد فک کنم

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
ببخشید من امروز روز ۸ انتقال جنین هستم دکتر برام آمپول هپارین وGCSFنوشته که داخل بازو تزریق میکنم ال ...

برای من روز انتقال جنین دور نافم خود پرستار زد

انشالله مثبت باشی عزیزم 

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
2731
gcsfرو نمی‌دونم ولی هپارین رو دور ناف هم میشه زد فک کنم

مرسی عزیزم

میشه اگه امضای منو میخونید برای مادر شدنم دعا کنید یه حمدوصلوات بفرستید،روز ۱۱،اردیبهشت رفتم دکتر ،دکتر بهم گفت ۵درصد احتمال بارداری داری کلی گریه کردم بعد از مطب که اومدم بیرون باخودم گفتم از دست من فقط ۵درصد کار برمیاد ۹۵درصد بقیه راسپردم دست خدا،خدا میدونم دست تو بزرگتره پس ناامیدم نکن
من بیش یکی از دکترهای معروف اصفهان انتقال دادم  دکتر کلانتر  یه خاطره ای که دارم موقع ان ...

عه🥲🥲 ممنونم عزیزم لطف کردین وقت گذاشتین😘

کلی فکر و خیال میاد تو ذهنم... از تویی که کاش بودی و 100بار از خواب بیدارم میکردی تا آرومت کنم.. ولی بودی... ولی بوی تنت بود.. ولی دستای کوچولوت بود و میگرفتمشون و میبوسیدم و نازشون میکردم... قربون شکل ماهت برم کاش بودی و من این لالایی هایی که سوا کردم رو برات میخوندم، کاش بودی و من خیره میشدم به آفرینش بی نظیرت، به اون معجزه ای که به شکل انسان اومده پیشم... مامان جان فقط بیا و فقط باش.. خیلی خسته ام از فکر نبودنت😔💔دیگه نمیخوامت... حتما جات خوبه پیش خدایی، همونجا باش، این دنیا و این زندگی به درد نمیخوره، دعا کن منم زودتر برم پیش خدا، دلم براش تنگه
برای من روز انتقال جنین دور نافم خود پرستار زد انشالله مثبت باشی عزیزم 

مطمئن هستیدعزیزم یعنی فردا اطراف ناف تزریق کنم مشکلی پیش نمیاد