2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838818 بازدید | 670378 پست
سلام بچه ها ببخشید من ماه پیش پریودشم ۲۶ روزه شد قبلا همیشه ۳۰ روزه بود. بعد روز ۱۰ سیکل دردای شدییی ...

عزیزم زخم یا عفونت نداری؟

منم قبلا شرایط شما رو داشتم رفتم دکتر گفت زخم دهانه رحم داری که با دارو برطرف شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم زخم یا عفونت نداری؟ منم قبلا شرایط شما رو داشتم رفتم دکتر گفت زخم دهانه رحم داری که با دارو ب ...

ممنون ک جواب دادی گلم. نه تا حالا که نداشتم مگر اینکه جدیدا ایجاد شده باشه. با چی تشخیص میدن؟

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱

˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️

چله_زیارت_عاشورا#  

برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت کنید :

《 ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ 》 ️ 

سلام عشقای من باز هم خدا توفیق داد چله برگزار کنیم ، انشالله امام حسین خودش واسطه بشه و همگی حاجتروا بشیم

خدا از مهتاب جون راضی باشه که بانی‌ این چله شدن🍓♥️

انشالله حاجتروایی شون

( منو مهتاب جون تا ۴۰ روز زیارت رو میخونیم ، ولی من لیست رو میزارم )

روز۳۱#  

در پناه حق ✨ 🌱 🤍 

۱- nesa66📿

۲- alaae📿

۳- الا11543📿

۴- س۱۳۶۷📿

۵- مامانو_سوفی📿

۶- haniiijoooon📿

۷- خدایاتومیدانی📿

۸- سحربانوو68📿

۹- bahar2063📿

۱۰- نیاز۶۹۷۳📿

۱۱- پروانه۲۱📿

۱۲- سارایییی📿

۱۳- ماهییا📿

۱۴- ssseffat📿

۱۵- داداشممم📿

۱۶- favali📿

۱۷- یامنان📿

۱۸- _بهاره_📿

۱۹- houra1400📿

۲۰- آناشید۹۹📿

۲۱- آیدا۱۲۸ 📿

۲۲- نهال۶۴۶۷ 📿

۲۳- نگار۸۰📿

۲۴- nooshabehjoon📿

۲۵- نهالیم📿

۲۶- رادیس۱۲📿

۲۷- گندمک۱۱📿

۲۸- shiva_ab📿

۲۹- rose710📿

۳۰- zhiyan74📿

۳۱- ارکیدهابی📿

۳۲- طوطططیا📿

۳۳- atrin_arsen_atrina📿

۳۴- joooodi📿

۳۵- Poweroflove📿

۳۶- queen21722📿

۳۷- اهسته📿

۳۸- marshmaloo📿

۳۹- طنین1133📿

۴۰- avaaajon📿

۴۱- آلادیا📿

42- پونهoo📿

43- ماهورجان📿

۴۴- panizpaliz📿

45- محبوبه بدون کاربری📿

۴۶- عبدالواحد📿

۴۷- هیوا666📿

48- شطرنجی 📿

49- mehremah📿

۵۰- هدیه99📿

51- پروانه22📿

52- ابجی نیاز جون📿

۵۳- مهتاب444📿

۵۴- pariiiii73📿

55- زلیخاه۱۴۰۲📿

56- نیکاد📿

57- Sarvesahi📿

58- zohrehjafari📿

59- گیسوگلابتونم📿

60- Bahar2200📿

61- @زین    

62- @ریحانه57    

63- asemaneabii

64- saeideh61

65- raaaaaz

66- آرام۰۰۰

67- سهیلا_جون

68- ۲aftab

69- قاصدک_بیخبر

70- بانودریا

71- leila193

72- فطررس

73- tamana366

74- رستاوراستین

75- sarayyyyyy

76- 88helli

77- asrin1372

78- baharrr7878

79- ترگل_رض

80- نسل

81- زینتیار

۸۲- سپیدارجوجو

83- 5golnarges

84- فردایی_روشن

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»

✨خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️

🤲🏻🌱•|اَللّٰهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَجــے|•🌱🤲🏻

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
2742
چشم عزیزم به یاد همه هستم همیشه

قربونت

با ناامیدی تمام این دوره انتقال میدم وشروع کردم استرادیول بخورم.حس میکنم نتیجه مثبت یه معجزه هست که من اصلا شانس ندارم.

خیلی برام دعا کن 

2738
با ی معاینه ساده معلوم میشه  تو این چند روز گرمی مخصوصا سیاه دونه مصرف نکردی؟ خواهش میکنم گلم

نه فقط یکی دو روز بود تو چایی گل محمدی می ریختم ک قبلا نمیریختم ممکنه ازون باشه؟

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
نه فقط یکی دو روز بود تو چایی گل محمدی می ریختم ک قبلا نمیریختم ممکنه ازون باشه؟

نه فکر نکنم از اون باشه مگر این که طبع بدنت خییییلی گرم باشه که با مصرف گل محمدی نشون بده 

ولی احتمال زیاد شما زخم داری اگر دوباره اتفاق افتاد و رفتی دکتر و گفتن زخم داری فقط عنبر نسا خودت رو دود بده معجزه میکنه 

حتی همین حالا هم میتونی این کار و کنی ببین شاید خوب بشی

،خونریزی یک بار اشکال ندارع ولی بازم تکرار شد برو دکتر ،بع  نزدیکی بوده ؟من یکی دوبار بعد نزدیکی دیدم رفتم دکتر یه کم عفونت داشتم که ربطی به همون عفونتم نداشت فکنم ،،از خشکی بود به خاطر مصرف یه سری دارو 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
نه فکر نکنم از اون باشه مگر این که طبع بدنت خییییلی گرم باشه که با مصرف گل محمدی نشون بده  ولی ...

ممنونم عزیزم لطف کردی❤️

،خونریزی یک بار اشکال ندارع ولی بازم تکرار شد برو دکتر ،بع  نزدیکی بوده ؟من یکی دوبار بعد نزدیک ...

آره دو بار اینجوری شد آخری ی روزم ادامه داشت ولی شکر خدا امروز قطع شده اما همچنان دل دردش رو دارم.

ممنون ک جواب دادین❤️

قربونت با ناامیدی تمام این دوره انتقال میدم وشروع کردم استرادیول بخورم.حس میکنم نتیجه مثبت یه معجزه ...

عزیزم با نا امیدی که نمیشه. مطمئن باش که میشه وگرنه استرس و حال بدت خدایی نکرده باعث میشه جنین نچسبه حال خودتو خوب کن حتماااا میشهههه

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱