2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6825476 بازدید | 669419 پست
خداروشکر🫂❤️

فدات

انشاالله قسمت همه منتظرا

غصه نخور دوست من ۴۳ سالش بود کلا یه جنین گرید سی و سه روزه انتقال داد همونم یه گل دختر شد براش

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
فدات انشاالله قسمت همه منتظرا غصه نخور دوست من ۴۳ سالش بود کلا یه جنین گرید سی و سه روزه انتقال دا ...

الهی شکر گلم مارو هم دعا کن🥹 پارسال ک انتقال دادم خیلی شاد بودم.

ولی الان اشکم واینمیسه عصبی شدم استرس ندارم ولی  دو روزه اینمدلی شدم. 

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️ چله_زیارت_عاشورا#   برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت ک ...

سلام مهربون خدا انشالله حاجت دلتو براورده خیر بکنه بزودی انشالله

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچه دلم خواست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود....
[QUOTE=337860776]برای شما دارن با استرادیول شروع میکنه ؟[/QUOTE سینال ،هاش ام جی و استرادیول داشتم

من استرادیول رو برای سیکل طبیعی نشنیده بودم .ولی ان شاالله که به خوبی پیش بره سیکلتون و نتیجه اش مامان شدن باشه 😘🤲

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
2731
بچه ها من اصلا حال روحیم خوب نیست. راستش خیلی پشیمونم دوباره خودم رو انداختم تو استرس این راه فردا ...

دوراز جونتون این چه حرفیه .تولدتون هم مبارک باشه .این احساسات متناقص طبیعیه و برای اکثرمون پیش میاد توکلتون بخدا باشه ان شاالله که نتیجه میگیرین .

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
من خودم جنین سه روزه انتقال داده بودم گرید bc. والان تو هفت ماه هستم.اگه امید نباشه دکترا میگن بندا ...

واقعا من کیفیت تخمدونم خیلی کمه دکتر میگه امیدی نیست باردار بشی الان ۳تا تخمک دارم یک هفته دارمامپول های  ای وی اف تزریق میکنم

میشه اگه امضای منو میخونید برای مادر شدنم دعا کنید یه حمدوصلوات بفرستید،روز ۱۱،اردیبهشت رفتم دکتر ،دکتر بهم گفت ۵درصد احتمال بارداری داری کلی گریه کردم بعد از مطب که اومدم بیرون باخودم گفتم از دست من فقط ۵درصد کار برمیاد ۹۵درصد بقیه راسپردم دست خدا،خدا میدونم دست تو بزرگتره پس ناامیدم نکن

سلام دوستان 

من ۴ اردیبهشت تیتر بتا دادم و مثبت شد،بعد از شش بار انتقال منفی.چهار روز بعدش لکه بینیم شروع شد،خیلی کم و تیره.هنوزم ادامه داره.😔

کسی بوده لکه بینیش ادامه داشته باشه و نی نیش بدنیا اومده باشه

2738
دوراز جونتون این چه حرفیه .تولدتون هم مبارک باشه .این احساسات متناقص طبیعیه و برای اکثرمون پیش میاد ...

ممنونم عزیزم سلامت باشی. ایشالا با دعای شما خدا یک نگاهی بهم بندازه.🙏🌸🥹

سلام دوستان  من ۴ اردیبهشت تیتر بتا دادم و مثبت شد،بعد از شش بار انتقال منفی.چهار روز بعدش لکه ...

به سلامتی .مبارک باشه .نگران نباشین خیلیها بودن لکه بینی و حتی خونریزی زیاد داشتن و نی نی هاشون صحیح و سلامت بدنیا امدن .تو ivf خیلی شایع هست .ممکنه هماتوم داشته باشین استراحت کنین و آب زیاد بخورین اگه هم زیاد شد به دکترتون حتما زنگ بزنین اگه آنوکسا و آسپرین داشته باشین چند روزی قطع میکنن و دوز پروژسترون رو ممکنه زیاد کنن.

ممنونم عزیزم سلامت باشی. ایشالا با دعای شما خدا یک نگاهی بهم بندازه.🙏🌸🥹

ان شاالله 🤲🤲

سلام دوستان  من ۴ اردیبهشت تیتر بتا دادم و مثبت شد،بعد از شش بار انتقال منفی.چهار روز بعدش لکه ...

اصلا نا امید نشو عزیزم من لکه بینی که چه عرض کنم هر هفته کلی خونریزی میکردم تا دوازده هفته ولی خداروشکر بخیر گذشت من پروژسترونم دکتر زیاد کرد انوکسا هم قطع کرد روز سه تا شیاف میذاشتم دوتا امپول میزدم سه تا قرص دوفاستون میخوردم با این حال همش خونریری داشتم وارد دوازده هفته شدم کلا قطع شد 

ممنونم عزیزم سلامت باشی💐💐 آخ که این کادو امسال حق منه. خیلی سال سختی رو گذروندم از پارسال این مو ...

تولدت مبارک انشالله که چند روز دیگه کادو تولدت رو خدا بهت میده ❤❤

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
2706