2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6828611 بازدید | 669640 پست
پرولاکتینمم بالا بود برا اون. ی بار بین دو تا انتقال دکتر گف چون خیلی پایین اومده قطع کنم ی مدت. فک ...

برای منم چندین ساله بالاست گابرگولین مصرف میکنم ،یعنی هر وقت قطع کردم دوباره رفت بالا 

بعد رفتم دکتر غدد اون ام آر آی نوشت ،ام آر آی نشون داد که آدنوم دارم برای همین همیشه باید گابرگولین مصرف کنم 

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
بچه ها من امروز ۱۳ انتقال و ۲۸ سیکلم یعنی موعدمه  درد پریودی  مثل هر ماه دارم الان مخصوصا ...

سلام نسا جونم.انشاالله که بارداری.علائم پریودی و بارداری مثل همه دقیقا‌.من تا ماه چهارم بارداری هم دقیقا موقع پریودم که میشد تمام علائمشو داشتم.

روزای اول بعد از انتقالم که داشتن این علائم عادیه.اصلا نگران هیچی نباش.

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نخوانده قرعه بنام تو میشود...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ممنون فاطمه و مهتاب مهربون  به آروزهای قشنگنون برسید الهی امین    

سلام عزیزم.خوبی؟چه خبرا؟

کجایی؟شما توی چه مرحله ای هستی عزیزم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون عزیزدلم فاطمه جان. خداحفظشون کنه برای سحر خانوم. ان‌شاءالله ب زودی روزی تومهربون وبقیه دوستای ...

سپیدار جون برای روماتیسم دارو هم میدن ؟ با دارو کنترل نمیشه یعنی اگه خاموش بشه به کمک دارو‌‌ هست یا خود به خود 

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
2728
سلام عزیزم.خوبی؟چه خبرا؟ کجایی؟شما توی چه مرحله ای هستی عزیزم؟

علیکم السلام عزیزم

الحمدالله ، خودت در چه حالی

منم باید تخمک کشی مجدد بشم ولی فعلا دکتر نرفتم

میخوام دکترم رو عوض کنم

😍لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 😍
علیکم السلام عزیزم الحمدالله ، خودت در چه حالی منم باید تخمک کشی مجدد بشم ولی فعلا دکتر نرفتم میخ ...

خیره انشاالله عزیزم.

دکترت کی بود؟میخوای با کی ادامه بدی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها واقعا ممنونم ازتون

نمی دونم اگه شما و این تاپیک نبودین چطور می گذروندم دوران انتقال رو. 

ببخشین تک به تک جواب ندادم از حوصله بقیه خارج نباشه

فعلا لکه ندیدم دیگه. استراحت می کنم آروم ترم شکر خدا.

بازم دست همگی درد نکنه برام وقت گذاشتین.

😘😘

ممنون عزیزدلم فاطمه جان. خداحفظشون کنه برای سحر خانوم. ان‌شاءالله ب زودی روزی تومهربون وبقیه دوستای ...

🫀🫂

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
2740
ممنون عزیزدلم بهارجون خوبی الحمدلله؟ نینیات شلوغ نمیکنن. من داخل یخچال میزاشتم خراب شدن یعنی؟ 

ممنون گلم جز حالتای پریود حسی ندارم🥲 نه خراب نشدن چون روغنیه داخل یخچال سفتتر میشه

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱