2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849380 بازدید | 671064 پست
آتی جونم چی برات بخونم؟ آسمان جان شماجی دوسداری عزیز

عزیزم با این قلب مهربون و پاکی که داری فرقی نمیکنه چی بخونی،همینکه یادم باشی و دعا کنی کافیه،انشاالله هرچی دعای خیره بدرقه خودت و زندگیت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=339317698]نه دیگه نرفتم پیشش هرچند هنوزم پریود نشدم. ولی قطعا باهاش ادامه نمی دم. دیگه پام نم ...

بله عزیزم آزمایش ایمنی انعقادی بعد از سقطی که پارسال داشتم دادم. من که چیز خاصی سر در نیوردم ازش ولی ایمونولوژیست گفت که ایمنی ات مختله! یه سری دارو بهم داد کپسول تاکرولیموس، قرص ایورکمتین و دی پیریدامول گفتش از اول پریودی تا اواسط سیکلم که تخمک گذاریه و یا تا روز انتقال بخورم . دو ماه تقریبا داروهاشو استفاده کردم و طبیعی اقدام کردم که نتیجه نداد. بعدش مجدد رفتم تخمک کشی و پردنیزولون بعد انتقال دکتر خودم بهم داد که سه تا انتقال بعد اونم باز نتیجه نگرفتم.

حالا میخوام برای سرم اقدام کنم عزیزم این که شما تزریق کردی معادل ایرانی ivig هستش فکر کنم  درسته؟ راحت پیدا کردی؟ چند وقت قبل انتقال زدی و تا کی ادامه دادی؟ من سه تا جنین دیگه دارم و آخرین شانسمه. متاسفانه شرایط تهران اومدن ندارم.ولی با یک دکتر دیگه انتقال میدم گفته برام prp می کنه. 

2731

˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️

چله_زیارت_عاشورا#  

برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت کنید :

《 ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ 》 ️ 

سلام عشقای من باز هم خدا توفیق داد چله برگزار کنیم ، انشالله امام حسین خودش واسطه بشه و همگی حاجتروا بشیم

خدا از مهتاب جون راضی باشه که بانی‌ این چله شدن🍓♥️

انشالله حاجتروایی شون

( منو مهتاب جون تا ۴۰ روز زیارت رو میخونیم ، ولی من لیست رو میزارم )

روز۴۲#  

در پناه حق ✨ 🌱 🤍 

۱- nesa66📿

۲- alaae📿

۳- الا11543📿

۴- س۱۳۶۷📿

۵- مامانو_سوفی📿

۶- haniiijoooon📿

۷- خدایاتومیدانی📿

۸- سحربانوو68📿

۹- bahar2063📿

۱۰- نیاز۶۹۷۳📿

۱۱- پروانه۲۱📿

۱۲- سارایییی📿

۱۳- ماهییا📿

۱۴- ssseffat📿

۱۵- داداشممم📿

۱۶- favali📿

۱۷- یامنان📿

۱۸- _بهاره_📿

۱۹- houra1400📿

۲۰- آناشید۹۹📿

۲۱- آیدا۱۲۸ 📿

۲۲- نهال۶۴۶۷ 📿

۲۳- نگار۸۰📿

۲۴- nooshabehjoon📿

۲۵- نهالیم📿

۲۶- رادیس۱۲📿

۲۷- گندمک۱۱📿

۲۸- shiva_ab📿

۲۹- rose710📿

۳۰- zhiyan74📿

۳۱- ارکیدهابی📿

۳۲- طوطططیا📿

۳۳- atrin_arsen_atrina📿

۳۴- joooodi📿

۳۵- Poweroflove📿

۳۶- queen21722📿

۳۷- اهسته📿

۳۸- marshmaloo📿

۳۹- طنین1133📿

۴۰- avaaajon📿

۴۱- آلادیا📿

42- پونهoo📿

43- ماهورجان📿

۴۴- panizpaliz📿

45- محبوبه بدون کاربری📿

۴۶- عبدالواحد📿

۴۷- هیوا666📿

48- شطرنجی 📿

49- mehremah📿

۵۰- هدیه99📿

51- پروانه22📿

52- ابجی نیاز جون📿

۵۳- مهتاب444📿

۵۴- pariiiii73📿

55- زلیخاه۱۴۰۲📿

56- نیکاد📿

57- Sarvesahi📿

58- zohrehjafari📿

59- گیسوگلابتونم📿

60- Bahar2200📿

61- زین📿

62- ریحانه57📿

63- asemaneabii📿

64- saeideh61📿

65- raaaaaz📿

66- آرام۰۰۰📿

67- سهیلا_جون📿

68- ۲aftab📿

69- قاصدک_بیخبر📿

70- بانودریا📿

71- leila193📿

72- فطررس📿

73- tamana366📿

74- رستاوراستین📿

75- sarayyyyyy📿

76- 88helli📿

77- asrin1372📿

78- baharrr7878📿

79- ترگل_رض📿

80- نسل📿

81- زینتیار📿

۸۲- سپیدارجوجو📿

83- @5golnarges    

84- @فردایی_روشن    

85_ happygirlss

۸۶- سمی64

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»

✨خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️

🤲🏻🌱•|اَللّٰهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَجــے|•🌱🤲🏻

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
خجالت میکشم آخه🥺😥 ممنون میشم همون ذکر استغفار رو بگی برام🥺 الهی خیییلی زود خبر خوش بدی

دورت بگردم من خودم دوسداشتم بخونم خجالت نداره چشم استغفار و ی چیزدیگم خودم میخونم انشاءالله حاجت روابشی

قربونت برم خواهر مهربونم باعث افتخارمونع دوستی به خوبی وخوش قلبی شما دارم انشالله که خداوند آجر دعاه ...

دورت بگردم خیلی خیلی لطف داری. ممنونم ازدعاهای قشنگت انشاءالله هممون باهم ب خواسته دلمون برسیم خوشحالم ک ازدعاهاراضی هستی عزیزم مطمئنم خداب هممون نظرمیکنه

عزیزم با این قلب مهربون و پاکی که داری فرقی نمیکنه چی بخونی،همینکه یادم باشی و دعا کنی کافیه،انشاالل ...

دورت بگردم آتی جونم لطف داری عزیزم چشم خودم برات انتخاب می‌کنم میخونم انشاءالله ب زودی زودی بیای باخبرخوشت بترکونی اینجارو

˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️ چله_زیارت_عاشورا#   برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت ک ...

ای جانممممممممم امروز نوبت منه دست تو مهتاب جان دردنکنه فاطمه عزیزم 😍😍😍😍😍😍😍❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥خیردنیاواخرت نصیبتون بشه الهی امین