2733
2739
عنوان

آبرورو ریزی از نوعقرص شلواری 😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1144 بازدید | 28 پست

ای دون😁😁😁

من سرماخورده بودم بچهء خواهر شوهرم زنگ زد حالمو بپرسه (کمتر از 4سالشه)

گفت زندایی بهتری؟👧

گفتم مرسی جون و دلم😍

گفت من اومدم خونتون بهت شیاف میزنم خوب میشی👧

من😐مرسی

واقعا نمیدونم چرامیخواد بیاد به من شیاف بزنه😑

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

يه بار خالم سرش درد ميكرد بهمون گفت حيزي نداريد زنداييم گفت من همرام شياف هست بذار خوب ميشي زنداييم شياف تو جورابش بود خالم كه ديد تو جورابه اونم ميذاره تو جورابش يه نيم ساعت ميگذره ميگع سرم چرا خوب نشد پس من كه مثل تو گذاشتم تو جورابم 😕😕 وقتي تاپيكتو خوندم يادم اومد 

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 
2731
2740
يه بار خالم سرش درد ميكرد بهمون گفت حيزي نداريد زنداييم گفت من همرام شياف هست بذار خوب ميشي زنداييم ...

چرا زنداییت شیافو گذاشته بود تو جورابش😁😁😁

عینِ سربازای طالبان😁😁😁😁😁😁

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
چرا زنداییت شیافو گذاشته بود تو جورابش😁😁😁 عینِ سربازای طالبان😁😁😁😁😁😁

خخخ نميدونم هميشه مجهزه كيف همراش نمياره

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 

😁😁😁😁 قرص شلواری

حالا ک اسم شیاف اومد یه خاطره بگم داداشم 30 سالشه مجردا یه تصادف کوچولو داشت و یه قسمت پهلوش کوفته شده بود واسه درد دکتر بهش شیاف داده بود بازشون کرده بود میگفت چرا چربه این قرصا حالا من و خواهرم خجالت میکشیدیم توضیح بدیم نحوه استفادشو بعدش گفتم تو چقد خنگی واقعا نمیدونی یه نگاه ب شیافه کرد گف آها چون چربه باید بمالم به شکمم😑😑😑