2733
2739
عنوان

اثبات خیانت تلگرامی

| مشاهده متن کامل بحث + 2604 بازدید | 47 پست

تلگ رام وصل کنه روگوشی خودش ولی باشماره شوهرش وارد بشه. باید سریع کدکه میره رو گوشی شوهرش برداره بزنه گوشی خودش. ممکنه خیلی چت ها بیاد. چون من یه مدت تل پاک کرده بودم دوباره که وصل کردم خیلی چیزا از قبل اومد. 

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول اینکه پیام ها نمیاد مگه واسه یه روز قبلش.این دوست شما این دوماه کجا بوده که الان یادش افتاده بیاد و بگه شکایت کنم میتونه شوهرشو.بترسونه بگه رفتم شکایت کردم دم خونه اون زنه هم وقتی بره که شوهرش خونست داد و بیداد کنه بگه ازت شکایت کردم پدرتو در میارن بعد اسکرین شات هارو به شوهر خانومه نشون بده بالاخره یه چی این وسط هست که ثابت کنه دوستش بوده با شوهرش رابطه داشته اگه هم نمیخواد طلاق بگیره از شوهرش طلاق عاطفی بگیره فقط بخاطر بچه بمونه به شوهرش بگه هر کس راه خودشو بره واسه خودش کیف کنه همچنین ادم های خیانت کاری تو لجن خودشون غرق بشن بهتر از اینه که دستشونو بگیری بکشی بیرون و باهاشون مدارا کنی