2737
2734
عنوان

شما برای بچه های بالای شش ماهتون ضدآفتاب استفاده میکنید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 163 بازدید | 20 پست
بله ضد افتاب مخصوص کودک و نوزاد هست باید تو افتاب زد... اصلا خوب نیست بدون ضدافتاب بچه را توی افتاب ...

اصلا واقعا موندم این ژن چه هاکه نمیکنه. پسرم پوستش فوق العاده سفیده و کک مک بیشتر خودنمایی میکنه تو صورت کوچولوش😢😢

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲
نه دخترم از لحاظ رنگ پوست وجنس پوست کاملا با من متفاوته

خوش به حالتون. منم همسرم خیلی سفید و پوستش صافه صافه پسرمم دقیقا به پدرش رفته پوستش ولی فکر کنم ژن لعنتی کک مکو از من گرفته

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا واقعا موندم این ژن چه هاکه نمیکنه. پسرم پوستش فوق العاده سفیده و کک مک بیشتر خودنمایی میکنه تو ...

ای جانم.. کک و مک خوشگله به نظر من.. با نمکه.. اصلا ناراحت نباش.. به نظرم برو دکتر که بهت راهکار بده... دکتر پسرهای من و البته همه بچه ها اینجا (آلمان) خیلی تاکید دارن که تو افتاب تابستون حتما ضد  افتاب استفاده شه... حتی توی مهد هم بخوان برن بیرون مربی براشون ضد آفتاب میزنه.

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
2728
ای جانم.. کک و مک خوشگله به نظر من.. با نمکه.. اصلا ناراحت نباش.. به نظرم برو دکتر که بهت راهکار بده ...

ببخشید اذیتتون میکنم. اس پی اف چند میزنین براشون و اینکه من ایرانی بزنم خوبه دیگه

خوش به حالتون. منم همسرم خیلی سفید و پوستش صافه صافه پسرمم دقیقا به پدرش رفته پوستش ولی فکر کنم ژن ل ...

عزیزم اگه خیلی نگرانی

ببرش متخصص پوست

والا منم از کک ومک خودم خیلی بدم میاد

قبلا هم دارو استفاده کردم خوب شد

دوباره برگشت

که دکتر گفت بیشتر ارث هست ونور آفتاب پر رنگش میکنه