2703
2553

من خودم پوستم روشنه و کک مک داره از نوجوونی. شوهرمم همینطور پوستش روشنه ولی صافه. پسرم کنار لبش دو تا لکه کوچیک کوچیک مثل کک مک زده.میترسم مثل خودم بشه😢😢😢😢تازه بهمن دو سالش داره تموم میشه.شما چ ضد افتابی برا بچتون استفاده میکنید؟؟؟

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲

استفاده نکردم ولی خوبه بیرون میری بزنی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ضد آفتاب کودکان بگیر بزن منم میزدم برای دخترم

اسمشو میگین بی زحمت. یعنی از کک مکی شدنش ممکنه جلوگیری کنه؟؟

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲
نه منم نزدم تا حالا،ینی بنظرتون بزنم؟؟؟ما هم اصلا پوست خوبی نداریم

پسر من که دو تا کک کوچولو کنار لبش زده😢با اینکه جنس پوستش به پدرش رفته نه من

اسمشو میگین بی زحمت. یعنی از کک مکی شدنش ممکنه جلوگیری کنه؟؟

نمیدونم اونو 

ولی من چون دخترم و همش سارافون... تنش بود همیشه دست پا صورت و میزدم براش 

هیچ کس بی کس نیست. موفق کسی است که با هرکس نیست
2714
عزیزم کک ومک بیشتر ارثی هست منم از خانواده مادری به ارث بردم من دخترم که دوسال ونیمه بود بردمش مت ...

دختر شما هم داره کک مک؟؟

بله ضد افتاب مخصوص کودک و نوزاد هست باید تو افتاب زد... اصلا خوب نیست بدون ضدافتاب بچه را توی افتاب بردن.. پوستشون نازکه و زود میسوزند.

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
شاید ب مرور بره؟زخمی چیزی نیست؟ مطمئنی لکه؟

نه الان یکی دو ماهه دارم میبینم. الان داره پر رنگ تر میشه.اصلا متحیر شدم از  تاثیر این ژن ها

2706