2737
2739
عنوان

بچه ها بیاین با هم چیزایی ک دوس داریمو بگیم و جذبشون کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم فقط حس میکنم ی خبر خوش تو این هفته که درپیشه میدن بهم من روزشم مشخص میکنم یه ذره از بقیه جلوترم😇😇

اونی که بیشتر از ما خوشحاله ، زندگیش اسونتر نیست ٬فقط یاد گرفته چجوری با مشکلاتش کنار بیاد

من به خدا ایمان دارم  که بزودی کمکمون میکنه یه خونه خیلی خوب بخریم  درآمد شوهرم روز به روز بیشتر میشه   خدا بهمون یه نی نی پسمل صالح وسالم و ناز وخوشگل بهمون میده همونطور که دخترم رو بهمون داد  و مشکلات دیگه هم حل میشه .خداروشکر که همیشه حواسش بهمون هست  .

2728
والا منم همش فکر میکنم قصد بارداری دارم و سر ماه پریود نمیشم و حامله میشم اما الان سالها گذشت و من . ...

سیستم بدن خیلی پیچیدست من خودم شیش سال انتظار کشیدم اخرم گفتم قسمت نیس اصلا نشد که نشد دوماه بعدش حامله شدم تاوقتی قلب بچم میزد نمیدونستم باردارم 🌹

اونی که بیشتر از ما خوشحاله ، زندگیش اسونتر نیست ٬فقط یاد گرفته چجوری با مشکلاتش کنار بیاد
منم خیلی اینو تمرین کردم و انرژی مثبت میدادم به خودم اما متاسفانه میکروم هم منفی شد و من کلا فهمیدم ...

نمیدونم. من چند روز پیش به ی چیزی فک میکردم همون موقع اتفاق افتاد البته جز زیاد بزرگی نبود خخ

عشقم فقط پسر کوچولوم   
خب شما باردار شدین.منم گقتم قسمت نیست اصلا نشد ولی دوماه بعدش حامله نشدم

بازم توکلت بخداباشه الهی که بزودی خبر مامان شدنتو بیای بگی

2740

پیشنهاد میکنم کتاب "راز شاد زیستن"بخونین دوستان

چون من الان دارم میخوانمش خیلییییییی انرژی مثبت گرفتم ازش

باور دارم به همه ارزوهام میریم💪💪💪

♡دخترم♡ تو زیباترین هدیه خداوند به من و پدرت هستی ،    بی صبرانه منتظرتیم😍