2733
2739

مثلا من مطمعنم ک همین روزا شوهرم میاد خونه و میگه ی ماشین پیدا کرده قیمتش مناسبه، میخواد بخره، مطمعنم ی خواستگار خوب تا آخر ماه برام آبجیم میاد، میدونم ک امسال استخدام میشم ی جای نزدیک شهر خودمون، میدونم همین روزا اونایی ک بهم بدی کردن میان و ازم دلجویی میکنن و خیلی چیزای دیگه خدایا مرسی ک منو ب همه ارزوهام رسوندی

عشقم فقط پسر کوچولوم   

منم مطمئنم باردار میشم تا اخر سال😍

و تاپیک بارداریمو میزنم

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه ویلایی کلید نخورده و نقلی موخام

البته میدونم کم اشتهام

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲
2728
آرامش زندگیم بر میگرده و شوهرم دوباره مث قبل عاشقانه دوستم داره .... خودم و داداشم کار خوبی پیدا میکنیم. همه چی آرومه من چقدر خوشبختم 
صبح میشه این شب. باز میشه این در... گاهی اوقات اتفاقی تو زندگیت میوفته که زندگیت رو دو قسمت میکنه. قبل اون اتفاق،بعد اون اتفاق . خدایا تنها امیدمی
2738

بیاین اینجا همه . تاپیک جامع جذب با نزدیک ۲۰۰۰ صفحه

هر سوالی بخوابد اینجا هست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/694147/قانون-جذب-و-شکر-گزاری-و-رسیدن-به-آرزوها-خدای-بی-نهایت-مهربانی-در-کنارت?page=1930

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

من مطمعن نیستم ولی منم خیلی دوس دارم بتونم استخدامی دولتی قبول بشم خیلی دوس دارم صاحب ماشین بشه شوهرم خیلی دوس دارم ی پول فراون بیادستمون خیلی دوس دارم وسایل خونمو نو کنم دوس دارم خواهرام ازدواج کنم وسروسامون بگیرن خیلی دوست دارم پسرم ی بچه سفیدوچشم ابرو مشکی بشه خیلی دوس دارم شوهرم یکار خوب گیرش بیاد ازاین شبکاری وتنهایی خلاص بشم

ماشین و خونه گیرمون اومد حقوق شوهرم زیاد شد عاشقتر از همیشه شدیم مسافرتای زیاااالد و خوش گذرونی و بینیمو عمل کردم خوش اندام شدم‌وووووی عروسی هواعرم‌نزدیکه  

💛یه صلوات بفرس خونه پربرکت بخریم🏠🏠🏡
حالا شما بیاین و بگین و جذب کنین من چند روز پیش ی چیزی رو بهش فک کردم سه دقیقه بعد برام اتفاق افتاد ...

منم مطمعنم فردا اگه خدا بخواد مامانم قورمه سبزی درست میکنه خیلی دوس دارم 

2706