2733
2739
عنوان

پیج سیسمونی میخواام😍

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 24 پست
مینی واش و راکر  هم از یه پیجی گرفتم  حالا هر چی میگردم نمیدونم کدوم پیج بود تا بهت بگم ...

مرررسی گلم😍یادتون اومد بگید

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه پیج فقط حرومش باشه یه کتابخونه کوچولو و یه آینه و یه شلف کوچیک سفارش دادم خیلی کوچولو شد ۴۰۰ هزا ...

من تاحالا اینترنتی خرید نکردم از همینش میترسم 

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.
2731

یه پیج هم برای گل سر مادر ست مادر بود اونم خیلی راضی بودم

برام تل درست کرد 

الان پیجشو پیدا نکردم اما کانالشو دارم  برات میزارم

اگه تل برای جشن سیسمونی یا عکسات یا بیمارستان خواستی

از همه پیجای دیگه قیمتش بهتره و اینکه خیلی خانم مهربون و خوبیه

@golesar_gallery

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
من تاحالا اینترنتی خرید نکردم از همینش میترسم 

اگه تهرانی سعی کن از اینایی خرید کنی که پول و موقع تحویل کالا پرداخت کنی

یا همیشه تجربه ها رو خرید کن

پیجایی که دیگران خرید کردن و قابل اعتماد بوده

خدایی من انقدر لجم کرد ۴۰۰ تومن رفت تو پاچم

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
اگه تهرانی سعی کن از اینایی خرید کنی که پول و موقع تحویل کالا پرداخت کنی یا همیشه تجربه ها رو خرید ...

نه اهواز هستم

اره واسه همین پرسیدم پیج قابل اطمینان 

2738