2733
2739
منم همینطور بودم.این مارک همممه چی داره البته من پلاسکو برا حمام را رنگ دیگه گرفتم.دوست نداشتم وسای ...

ا1لا نرفتم فروشگاه بپرسم از تو نت که میدیدم فکر کردم همه رو با هم میدن چقد خوبه میشه جدا کرد بعضیاش اصلا لازم نیست..

مهربان باشیم شاید فردایی نباشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ا1لا نرفتم فروشگاه بپرسم از تو نت که میدیدم فکر کردم همه رو با هم میدن چقد خوبه میشه جدا کرد بعضیاش ...

من از نمایندگیش گرفتم

البته یه پکهایی دارن که تو جعبه بزرگه و همش باهمه.کلی چیز توشه اما اونا خوب نیست

جدا جدا بگیری بهتره

من بانکه های حبوباتم همین مارک خریدم

میرخان: شایدهم مکرزنان؟؟                روشنک:خرد تا به زنان برسد نامش مکر میشود!!نه؟؟.....و مکر تا به مردان برسد نام عقل میگیرد!!!   میرخان:قصه هایی هم هست درمورد زنان بدکاره!!  روشنک:که نتیجه مردان بدکاره اند...!!!                 شب هزار و یکم"بهرام بیضایی"

[QUOTE=47914256]من از نمایندگیش گرفتم البته یه پکهایی دارن که تو جعبه بزرگه و همش باهمه.کلی چیز توشه اما اونا خوب ن ...[/QU🌸🌸

ممنون عزیزم 🌸🌸انشاالله به خوشی استفاده کنی

2728
پلاسکو هم لازمه خب....مثلا برنج میخوای،بشوری خیس کنی تو کاسه چینی میذاری یا پیرکس....خب کاسه پللسکوی ...

ازین ابکش استیلا  سطل برنج و جانونی و ... هم همین لیمون ولی استیلشه 

با کی میجنگی عزیزم ،من ببازم‌تو نبردی !

عزیزم من دوسال پیش گرفتم سرویس لیمون اونموقع تنوع رنگش باز کمتر بود الان رنگاش عالی شده از نظر کیفیتم واقعا خوبه اگه بری فروشگاهی ک نمایندگیشو داره راحت میتونی هر رنگی ک میخوای هرچی ضروریه برداری پیشنهاد میکنم از این پک های آماده شون نگیر چون کلی وسیله غیر ضروری توش هست اما واسه جای حبوبات و قند و شکر و برنج و ادویه پیشنهاد میکنم سرویس یونیک برداری چون هم جنس فوقالعاده داره هم شیکه واقعا و هم اینکه واسه تمام و حبوبات و .... وسیله داره مثلا من 24 پارچه شو گرفتم سطلای آشپزخونه و حموم و دستشویی و جای حبوبات کامل و سطل مخصوص برنج و جا قاشقی و جانونی و.... داره.

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2740
عزیزم من دوسال پیش گرفتم سرویس لیمون اونموقع تنوع رنگش باز کمتر بود الان رنگاش عالی شده از نظر کیفیت ...

ممنون عزیزم لطف کردی 🌸🌸🌸

سلامن پارسال عروسیم بودولی لیمون گرفتم راضی هستم اون طوری خیلی بدهست کلارنگش یه دست خیلی شیک هست

🌸🌸مرسی عزیزم خوشبخت بشی انشاالله