2733
2739
عنوان

پاکوچولوها لطفا ....ممنون

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 37 پست
ایکاش ادرس دقیقشو داشتی میرفتم زود. یا اسمشو

بزار برم جعبه كفشمو نگاه كنم الان ميام 😬

اگه وفني كفش نداشت دعوام نكنيا اخه من تابستون پارسال رفتم

مطابق فهم خود زندگي كن نه مطابق سليقه اين و آن ...
بزار برم جعبه كفشمو نگاه كنم الان ميام 😬 اگه وفني كفش نداشت دعوام نكنيا اخه من تابستون پارسال رفتم

عزیزم. مرسی. مهم وقتیه ک گذاشتی

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

36 خب برو مرکز خرید همه جا هس دیگ

همسرجانِ جانم💝  🦄 آمده ام نامه فدایم شو📝برایت بنویسم ...!! هرماه ،شاید یکبار شاید هم بیشتر آغوشت  ۲۴ ساعته باید برای من باشد تا پیراهن لیمویی ات بشود بوم رنگ چشم های ریمل زده به اشک نشسته ام!! اصلا میخواهم تا میتوانم صورتم را برویش بکشم تا حتی پیکاسو در کنارم کم بیاورد...آرامِ جانم ، من خسته ام و نمیشود و فوتبال دارد و استقلال میخواهد قهرمان شود حالی دلم نیست . از سرکار که می آیی باید قرص های احساسم را یک به یک روی لبهایم 💏 💕 بکاری ... یاصبح ها که شال و کلاه میکنی برای رفتن مهم نیست که چقدر  توی دلم قربان صدقه ی عسلی های خواب آلودت شوم💝 مهم این است که هیچکدام دلیل نمیشود که بوسه صبحم 💋 را نداده بروی ...قلب کوچکم که بیقراری لب هایت را بکند باید تحویلم بدهی 💕🌸💏🌸💋💋💋💕🌸الکی که نیست جانم !! یک عدد فنچ کوچک  داری که اگر به قلبش نرسی باید جان دادنش را به تماشا بنشینی...🌸💝
عزیزم. مرسی. مهم وقتیه ک گذاشتی

فداتشم💋

عزيزم رو جعبش فقط مارك كفشه هست ادرسش نيست.طالقاني رو بسمت ازادگان برو بالايادمه يا دقيقا قبل از شعبه چرم(مارال چرمه فك كنم ) يا بعدش.

فروشگاه بزرگيه و طبقه پايينش كلا لباسه و بالاش كفش.پشت ويترينش كفش چند مدل گذاشته اما بايد بري داخل.

حافظم ميگه بهد از مارال چرمه 

2731
36 خب برو مرکز خرید همه جا هس دیگ

نیس دیگه . شما 35 حساب کن . میگن 36 اما قالب کف 37 هستش

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
فداتشم💋 عزيزم رو جعبش فقط مارك كفشه هست ادرسش نيست.طالقاني رو بسمت ازادگان برو بالايادمه يا د ...

كفشي كه من ازش خريدم خدايي هم كفي و پاشنه و جنسش ايتاليايه و مفت خريدم.

اميدوارم رفتي اوجا چيز مناسبي گيرت بياد.

كفشي كه من ازش خريدم خدايي هم كفي و پاشنه و جنسش ايتاليايه و مفت خريدم. اميدوارم رفتي اوجا چيز مناس ...

2740