2737
2734
عنوان

چاقی بعد زایمان و لاغری با ونوستات و متفورمین

| مشاهده متن کامل بحث + 6006 بازدید | 27 پست
😂😂😂😂نگووو،من همش رژیم میگیرم ول میکنم ی بار رژیم گرفتم عالی بوووود😞متاسفانه ولش کردم بعد1سال بر ...

زنده باد هر چی چاقالوووو هست    

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 
ب نظر من فقط رژیم جواب میده با ورزش،مخصووووصاحلقه🌷🐀

این علامت موش چیه همش میزاری؟؟؟

تغییر کردن در زندگی همانند هم زدن غذا در اشپزیست! انسانی که تغییر نکند. ته میگیرد . تلخ میشود. و میسوزد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پنج ماهه 30کیلو اضافه دارم! 😓😢😭😭😭😭

منم 30   کیلو  اصافه دارم. 174 قد زن 95

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 
2731
این علامت موش چیه همش میزاری؟؟؟

یعنی موش بخوردت دیگه 

من حالا خداروشکر شوهرم بدش نمیاد زن تپل باشه وگرنه بدبخت بودم.😁😁😁

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2738
پنج ماهه 30کیلو اضافه دارم! 😓😢😭😭😭😭

یک کمر همت ببند و با روش های اصولی و درست 

آهسته و پیوسته وزنت رودبار پایین 

ولی عجیب هم اضافه کردی ها

من بیست کیلو اضافه کردم

ده کیلو تا روز دهم زایمان رفت

ده کیلو هم تا یک سالگی بچه ام

الان کالری شماری میکنم پنج کیلو دیگه هم‌کم کنم

خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
منم 30   کیلو  اصافه دارم. 174 قد زن 95

باور کن رژیم میگیرم در عرض دو هفته ده کیلو کم میکنم ولی باز بر میگرده دیگه از رژیم خسته شدم! 

مَن خودمَ تَک نَفَره هَف هَش نَفَرَم😹❄🎈💅💋😝👩

منم شوهرم بیش نمیاد خودم بدم میاد هیکلم مث ساعت شنیه خخخخخخ هیکلم قلمبه سلمبه نداره هاااا؟ فقط تو پرم میخوام لاغر تر شم 

مَن خودمَ تَک نَفَره هَف هَش نَفَرَم😹❄🎈💅💋😝👩

ونوستات واسه لاغر کردن نیست،وقتی رژیم داری و در طول رژیمت سهوا یه بار غذای چرب میخوری بعدش دوتا ونوستات باید بندازی بالا،که باعث میشه نیمی از چربی غذایی که خوردی دفع بشه،نه اینکه از چربیای خودت دفع کنه،مشاور تغذیه این رو گفت