2703
2553

من بعد از زایمانم چاق شدم و چون بچم شیر خشکی بود وزنم پایین نیومد زیاد !الان میخوام هم متفورمین هم ونوستات باهم بخرم بخورم بنظرتون تاثیری داره؟؟؟؟ 😦

مَن خودمَ تَک نَفَره هَف هَش نَفَرَم😹❄🎈💅💋😝👩

ونوستات که اصلن خوب نیست،فوقش دو هفته اول یکم چربی دفع میکنی ک پرز معده هم از بین میبره،بعدش همون مث اول میشی،کالری شماری کن💓🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

اصلا حرف ونوستاتو نزن از من به تو نصیحت فقط رژیم اساسی و ورزش 

من قرص لاغری گرفتم خدا اون روزو نیاره سر 11 فشارم رفت 17 داشتم میمردم سرگیجه تهوع 

اصلا اینکارو نکن در مورد متفورمین نظری ندارم چون یه سریا جواب گرفتن 

وزن شروع در تاریخ 6مهر 97.   80 کیلو. وزن الانم 77 وزن هدف 63 کیلو من میتونمممم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ونوستات که اصلن خوب نیست،فوقش دو هفته اول یکم چربی دفع میکنی ک پرز معده هم از بین میبره،بعدش همون مث ...

وای متفورمین هم اصلا جواب نمیده تو بگو یه درصد

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2456

سلام . اگه میخوایی خودکشی کنی  بخور ................. این قرصها خطرناک هستن عوارض دارم نخور خواهرم اگه میخوایی بچه ات مادری سالم و بالای سرش داشته باشه برای لاغری اصلا قرص نخور .. همین روشی که بچه ها میکن رو انجام بده منم چاقم 95 کیلو هستمم لی طرف هیچ قرصی نمیرم چون عوارض شاید الن نیاد سراغم ولی خودش رو نشون میده بالخره...

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 

کالری شماری کن

بچه هم‌که شیر نمیدی راحت رژیم بگیر 

ورزش کن

چند کیلو اضافه داری؟ 

چند وقت از زایمان میگذره؟ 

خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.

فقط رژیم...من با اینکه شیر میدم با رژیم۹کیلو فعلا کم‌کردم

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
2714
دقیقا تازه بعضی ها حساسیت دارن چاق تر میشن😖🐀

عاشق اسمتم چاقالووو . اینجوری احساس تنهایی  نمیکنم چون منم خیلی چاقالم  

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 
دقیقا تازه بعضی ها حساسیت دارن چاق تر میشن😖🐀

من خوردم اونم سه ماه روزی سه تا دریغ از یه گرم کاهش....البته من برا کیستم دکتر تجویز کرد گفت لاغر هم‌میشی و بی اشتها....اما اصلا جواب نداد

عاشق اسمتم چاقالووو . اینجوری احساس تنهایی  نمیکنم چون منم خیلی چاقالم    

😂😂😂😂نگووو،من همش رژیم میگیرم ول میکنم ی بار رژیم گرفتم عالی بوووود😞متاسفانه ولش کردم بعد1سال برگشت ولی خیلی کم کردم باهاش 😖الا باز چاقالوووووشدم😂🐀

من خوردم اونم سه ماه روزی سه تا دریغ از یه گرم کاهش....البته من برا کیستم دکتر تجویز کرد گفت لاغر هم ...

ب نظر من فقط رژیم جواب میده با ورزش،مخصووووصاحلقه🌷🐀

منم اضافه وزن دارم دیگه چی کار میشه کرد با بچه کوچیک.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
کالری شماری کن بچه هم‌که شیر نمیدی راحت رژیم بگیر  ورزش کن چند کیلو اضافه داری؟  چند و ...

پنج ماهه 30کیلو اضافه دارم! 😓😢😭😭😭😭

مَن خودمَ تَک نَفَره هَف هَش نَفَرَم😹❄🎈💅💋😝👩
2706