2737
2734
عنوان

واکنش عجیب جنین به گریه کردن مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 6136 بازدید | 25 پست

این جنین اینقدر به مادر وابسته

ست که با گریه مادر گریه ش گرفته

چطور بعضی از ماها توقع داریم شوهرمون مادرشو بندازه دور😥😥😥وقتی اینقدر شیرینه و پر استرسه این حس مادری😍😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گیسو جون برات صلوات فرستادم میشه تو ام برام بفرستی و دعا کنی سونو اخرم که امروزه خوب باشه خیلی نگران ...

حتما گلم حتما

ده تا صلوات  واست فرستادم گلم😍😍نگران نباش 😉😉

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728

وقتی ادم ببینه رو روح و روان بچش تاثیر میذاره باید خودشو از فاز غم و غصه دربیاره البته من خودم دیشب خیلی گریه کردم با شوهرم دعوام شده بود  

《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...

دیروز از صبح تکونهای نی نی من کم شده بود 

نگران بودم به همسرم گفتم یه شربت شیرین درست کن بخورم 

یهو از تی وی یه آهنگ شاد از تی وی پخش شد 

همچین تکون خوردناش شروع شد😆😆😆

به همسرم گفتم شربت نمی خواد با موسیقی  بیشتر از شربت حال میکنه😂😂😂😂😂

وای خدا ببخشتم.انقد ک من گریه کردم تو حاملگی.تازگیا بیشترم شده.اخه روم خیلی فشاره.نمیتونم تحمل کنم.ایشالا دخترم متوجه گریه هام نشده باشه و روش تاثیر نذاشته باشه.

خوشبحال ادمای قوی  ک میتونن احساساتشونو کنترل کنن

2740

سلام به مامانای خوب ایرانی 

هر چیزی تو این دنیا بهایی داره که باید بپردازیم 

بهای فرزند شاد سالم باهوش خوشگل با ادب شیطون دوست داشتنی هم باید ما مامانای باحال بپردازیم اما چطوری؟

باید یه کارایی رو انجام بدیم یه  کارایی رو هم از زندگیم حذف کنیم

من به عنوان کسی که قانون جذب و پاکسازی کار میکنم و اموزش میدم یه کارایی رو برای همیشه ترک کردم نمونه بارزش تلویزیون .کلا حذفش کردم بجز خندوانه و فوتبال که علاقه پسرمه که هنوز به دنیا نیومده

اخه من با پسرم خیلی حرف میزنم چون نیومده حسش میکنم