2726
عنوان

واکنش عجیب جنین به گریه کردن مادر

6132 بازدید | 25 پست

http://www.yjc.ir/fa/news/5900887/واکنش-عجیب-جنین-به-گریه-کردن-مادر-عکس

《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...

الهی بمیرم ناراحت شده😢

چقدر من گریه میکنم و چقدر نی نیم دلش میگیره

من وقتی گریه میکنم نی نیم تند تند به دلم ضربه میزنه شاید میگه مامان نکن😢

وقتی بتا زده بودم تا چند روز بعدش اصلا حرکت نمیکرد من از صبح تا شب استرس داشتم دیگه طاقتم تموم میشد میزدم زیرِ گریه یهو چند تا حرکت میکرد

بمیرم برای دلِ مهربونش😭😭😭😭😭

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
الهی بمیرم ناراحت شده😢 چقدر من گریه میکنم و چقدر نی نیم دلش میگیره من وقتی گریه میکنم نی نیم تند ...

آخی نازی

خدا برات نگه اش داره

خدایا من به این اطمینان رسیدم که هر وقت بنده خوبی بودم هرچی خواستم بهم دادی
الهی بمیرم ناراحت شده😢 چقدر من گریه میکنم و چقدر نی نیم دلش میگیره من وقتی گریه میکنم نی نیم تند ...

سعی کن اصلا گریه نکنی عزیزم و خودتو واسه چیزای الکی ناراحت نکن تا نینیتم خندون باشه

《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...
مرضی اسم نی نی تو چی میخوای بزاری

هنوز مشخص نیست گلم 

پدرش گذاشته بود با خودم من از پسش بر نیمومدم گذاشتم به عهدهء خودش گفتم خودت میدونی و دخترت😂حالا ببینم چیکار میکنه

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706