2733
2734
عنوان

خانومای کدبانو میشه بیایید مهمون دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 54 پست

برای 3 نفر 400 گرم گوشت چرخکرده و 3 تا  پیاز رنده شده متوسط بزرگ و نمک و فلفل و کمی زردچوبه و نصف قاشق گلپر رو ورز میدی تو تابه روغن زیتون میریزی گوشت رو تو دستت گرد و پهن میکنی مثل کباب تابه ای فقط گرد باید باشه یه طرفش که سرخ شد طرف دیگه اش رو سرخ میکنی تو یه قابلمه  سه قاشق رب رو با یکی دو قاشق روغن زیتون تفت میدی و بهش 1 تا 2 لیوان اب جوشیده شده و 2 قاشق ابغوره  اضافه میکنی 10 دقیق که جوشید شامیها رو اضافه میکنی شعله رو کم کن در قابلمه رو بذار 10 دقیقه به اتنهای پخت مونده بهش نمک و فلفل و گلپر اضافه کن نوش جون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
برای 3 نفر 400 گرم گوشت چرخکرده و 3 تا  پیاز رنده شده متوسط بزرگ و نمک و فلفل و کمی زردچوبه و ن ...

وای چه عالییییی قربون دستت مهربون اگه واسه اونا هم درست نکنم واسه خودمون حتمااااا درستش میکنم 😙😙😙😙

فسنجون با گوشت قلقلی بلدی ؟میخوای دستورش رو بگم

والا یه بار پارسال درست کردم مثل فسنجون معمولی فقط کوفته قلقلی هایی که جدا آماه کرده بودم آخرای پخت خورشت سرخ کردم و بهش اضافه کردم شما چه جوری درست میکنید؟

برای 9 نفر 500 تا 600 گرم گردو رو با رب انار و ابغوره و زردچوبه بذار دو ساعت بپزه بعدش حدود 600 گرم گوشت چرخکرده رو با دو تا سه پیازی که تو ظرف جدا رنده کردی و اب اضافیش رو دور ریختی مخلوط میکنی اگه دوست داشتی جعفری ریز شده بهش اضافه کن با نمک و فلفل مخلوط کن و خوب ورزش بده و قلقلی درست کن و اروم یکی یکی تو اب فسنجونت بریز زیرش رو کم کن دو ساعت بعد اماده ست بعد از یک ساعت از پخت کوفته ها یکی دو قاشق رب بهش اضافه کن نوش جون فقط اب اضافی پیاز باید دور ریخته بشه

2738