2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم اصلا بچه ها رو باهم مقایسه نکن. هر بچه ای رشد و حرکت و هوش مخصوص به خودش رو داره. ربات که نیستن مثل هم باشن.

من به این جمله ی حضرت علی علیه السلام ایمان دارم.رزق دو نوع است:یکی انکه تو در پی آنی و او از تو گریزان و دیگری رزقی که در پی توست.البته این به معنای عدم تلاش نیست.تلاش از تو بقیش با خداست.تو آرامش داشته باش و توکلت به خدا باشه. سربزنگاه دست خدارو خواهی دید.
2740

ببین یه روش بهت میگم یه مدت امتحانش کن حدودا یک ماه تا نتیجه ببینی مامان جونم این روش و انجام داد برای داییام  ماشالا قد بلندن هااا ،یعنی یه چی میگم یه چی میشنوی خاله امم امتحان کرد نتیجه دید😅خودمونیم تعدادی تیر برق تحویل جامعه داده😜،یه زرده تخم مرغ تنها رو هم بزنی و بریزی توی یه لیوان شیر داغ .هرروز صبح بده بچه اتون بخوره ،البته این تا قبل از بلوغ کفایت میکنه ،این بی برو برگشت نتیجه میده

شده دلتنگ شوی و از شدت حزن،وحشیو هار شوی پاچه بگیری همه را؟!