2752
2734
عنوان

بي احترامي مادر به داماز

| مشاهده متن کامل بحث + 995 بازدید | 39 پست

ای بابا نمیدونم ما ایرانی ها اینجوری هستیم یا کل دینا اینجورین. فقط کافیه دو تا جوون با هم مزدوج بشن خانواده ها که اغلب خانواده شوهر هستن و گاهی هم خانواده دختر شروع می کنن انواع و اقسام ساز زدن ها!

بابا کی میخوایم همه مون حد خودمون بدونیم؟

استارتر عزیز لطفا رفت و آمدتونو کنترل کن وگرنه ممکنه دلخوری بدتری توی همین دو هفته تا عروسیت هم پیش بیاد. بعد از عروسیت هم باز رعایت کن. 

ان شاءلله روزی بیاد که هممون فرهنگ ازدواج و رفتارای بعدش در هر مقامی که هستیم اعم از مادرشوهر مادرزن خواهر شوهر و ..... بیشتر درک کنیم.

الحمدلله رب العالمین ( خدایا شکرت)
هلما همه ميگن بهترين دورانه ولي واسه من نه 

ولا عزیزم برا منم بدترین روزا بود خدا رو شکر گذشت تحمل کنی به خوبی تمام میشه حرص نخورانشالله انقدر خونهخودت بهت خوش بگذره ک این روزا یادت میره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مامانم نميدونم چرا اينجوري شده، ميگم بالا چشمت ابروس قهر ميكنه ١ هفته حرف نميزنه... والا من خودم اونقدر استرس دارم كه ديگه نميكشم... مامانا به دختراشون از شب عروسي حرف ميزنن كه استرس نداشته باشن مامان منم بيشتر منو تو استرس ميندازه، من از شب زفاف هم ميترسم

مامانم نميدونم چرا اينجوري شده، ميگم بالا چشمت ابروس قهر ميكنه ١ هفته حرف نميزنه... والا من خودم اون ...

یک ساله پیش همین اونوقت بازم از شب زفاف میترسی!!

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔
من باكره هستم عزيزم

ببخشید عزیزم یاد یه ماجرایی افتادم خندم گرفت.دختر عمه من دو سال عقد بود بعد تو عقد طلاق گرفت.تمام اون مدت عقد شوهرش شبانه روز خونه اینا بود.بعد از طلاق عمم میگفت اینا شبا پشتشونو میکردن بهم میخوابیدن😆😆😆جوری شده بودن که سوژه همه شده بودن.خالم میگفت یعنی امکان داره دو نفر جون همیشه پیش هم باشن و کاری کن😂😂😂

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔

😂😂😂😂اصلا به پير و جون نيست هر جنس مخالفي پيش هم باشن...ميشه

من نميگم بينمون هيچي نشده ولي من دوست دارم تا زمانيكه خونه بابامم دختر باشم، همسرم ازم خواست ولي بهدش ديگه تصميم گرفتيم كه شب عروسي بشه البته يه نوع رسم ديگه