2733
2734
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1689063 بازدید | 89861 پست
سلام عزیز فعلا به اولتیماتوم پزشکت کاری نداشته باش و به خودت استرس نده سونو داپلر دادی؟ 

سونو داپلر هم ۳۳ هفته دادم هم خونرسانی جفت خوب بود هم اینکه اصلا جفتم خلفیه چسبندگی ندارم وزن بچه تو ۳۳ هفته ۲۴۰۰ بود گفت وزنش بالاست یه سونو دیگه دوباره نوشته دو روز دیگه بدم که وزن نهاییش هم چک کنه..

تازه بیمارستانی که من قراره برم دولتیه دکترم گفته حتی اگه دردت بگیره و من شیفت نباشم بلافاصله سزارین میکنن..

احساس میکنم داره همه تلاششو میکنه که من بگم بی خیال ویبک شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام رستا جان خداروشکر که خوبید 

آره این مریضی های دخترم ادامه داشت

خیلی اذیت شدیم خیلیییی

انقدر که دیگه یه نذری کردم که از اون موقع الحمدلله مریض نشده کلا از موقعی که هوا گرم تر شده بهتر شدن

راستی رستا جان یه سوال

من چندسال پیش آیودی گذاشته بودم برای بارداری برداشتم

تازه فهمیدم چون که لزوم و ضرورتی نداره پس نگاه دکتر  اشکال شرعی داره و حرامه

چی کار باید کرد

راستی تو ایتا بهت پیام دادم جواب ندادی

میخواستم باهات حرف بزنم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

سلام دوستان من هفته ی ۳۷بارداری هستم از یزد برای ویبک 

امروز دکترم معاینه کرد گفت لگنت خوبه ولی بسته است و تحریکمم کرد گفت دوم تیر دوباره برم برای معاینه 

خواهشا دعام کنید منم بتونم طبیعی زایمان کنم 

سلام مامان های قدیم و جدید، و رستا جون عزیز 

نمیدونم من رو یادتون هست یا نه؟! من ۶ سال پیش وی بک شدم ، تو بیمارستان دولتی، الان هم اگر خدا بخواد هفت ماهه حامله هستم.  تو زایمان قبلی خونریزی زیاد داشتم و افت فشار، الان هم مقداری کم خونی دارم، و یه کوچولو استرس

به دلگرمی شماها نیاز دارم🥰😍

سلام مامان های قدیم و جدید، و رستا جون عزیز  نمیدونم من رو یادتون هست یا نه؟! من ۶ سال پیش وی ...

ان شاالله به سلامتی زایمان می‌کنی عزیزم دلگرمی خداست از خدا بخواه 

سلام دوستان من از قدیمیای تاپیکم نمیدونم کسی یادش هست یانه ولی بیشتر خواننده خاموش بودم. مقداری از ت ...

سلام پریوش جان🥰

من شما رو یادمه 

خوبی ان شاء الله؟؟ 

بارداری به سلامتی؟؟😍 بچه چهارم؟؟ 

من نمیشناسم ماماشریفی رو

فقط خواستم سلامی خدمتت عرض کنم 😊

نکات و راهکارهای زایمان طبیعی + خاطرات جالب کسانی که زایمان طبیعی رو «حتی بعد از سزارین» تجربه کردند، تو این تاپیک بخونید. «ختم هزار سوره قدر به نیت تسهیل زایمان+ثبت گزارش روزانه» رو تو این تاپیک دنبال کنید.