2733
2734
عنوان

این پیام به شوهرم بدم؟ بد از سه هفته قهر و تهمت و توهین بهم.

| مشاهده متن کامل بحث + 952 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اما خوشحالم با کارایی که در حقم کردید عذاب وجدان ندارم کلا خیلی دیگران هم برام مهم نیستن من تو زن ...

وای بسه دیگ 😐حالا اگ محبت کردی چرا منت میزاری 

هیچ کس انقد نمیخونه 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
میشه بیشتر توضیح بدی لطفا🙏🏻🙏🏻

عزیزم اگر عقلانی و منطقی به این نتیجه رسیدی که انتخابت اشتباه بوده اصلا نیازی به توضیح واضحات نیست 

این همه نوشتی برای کسی که فاعل بوده !!! پس همه رو می‌دونه حتی اگر به روی خودش نیاره 

شما حتما از مشاور حاذق کمک بگیر تا بتونی تصمیم درست رو در زمان مناسب بگیری و خدای نکرده زمان بیشتری از عمرت هدر نره

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام  

یه مثالی هست کسی که خواب میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو بخواب زده نمیشه بیدارش کرد.

خانما از مردا محبت گدایی نکنید طوری محکم زندگی کنید که مرد آرزوش باشه باهاتون زیر یه سقف باشه یکم سیاست بخرج بدید سادگی نکنید .

به قول معروف خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند .

همه رو خوندم لطفا نفرست چون با این کار بیشتر لجبازتر میشه اصلا تغییری نمیکنه 

شما باید خودتو تغییر بدی با حرف و سرکوفت و گلایه ب هیچ عنوان همسرت تغییر نمیکنه 

اگه میخوای طلاق بگیری رسیدی ب خط پایان این متنو بفرست وگرنه برای تغییر این آدم اصلا درست نیست شنیدن این حرف ها 

شما با رفتارت با کردارت باید این ادمو تغییر بدی 

شما خوش تیپ بگردی ازش توقع داشته باشی ازش پول بخوای بهش فشار بیاری اون مجبور میشه برای نیازهای شما تلاش کنه

مینا قری هستم