2752
2734
عنوان

بیاین نظر بدین راجع به طلا + عکس ...کدوم بهتره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1067 بازدید | 72 پست
زنجیر و فعلا کار ندارم الان فکرم کجی و صافیه😄

استارتر حتی کامنتم رو لایک کردی ولی هیچ جوابی ندادی

پس منم نظری نمیدم شب خوش 😊

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما اینو گرفتیم برای دختر خواهرم..  بدون انگشتر آخرای بهمن..45 شد.   بعدم دادیم سفیدش کرد ...

طلای صاف برای کسایی که ترقوه های مشخصی دارند خیای جذابه، و اونایی ک بالاتنه بزرگی دارند کج خیلی بیشتر بهشون میاد 😅

بدون نظر خودشون خرید کردن یکم سخت نبود؟

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...🐋💙
چندسالشه؟ گوشواره هه که صافه هم آویز داره ؟

دوتا سوال پرسیدم که پاسخ ندادی حتی لایکم کردی !

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
طلای صاف برای کسایی که ترقوه های مشخصی دارند خیای جذابه، و اونایی ک بالاتنه بزرگی دارند کج خیلی بیشت ...

والا خودش عاشق بدلیجاتِ.. 

علاقه نداره.. اینم ب زور خواهرم خرید.. 

این عکسم گرفتیم براش فرستادیم.. 

خانم گفت اگه سفید بشه اوکیِ.. 

کلاس دهم هم هست

اگر توانستید به مگس ها بفهمانید که گل از زباله  بهتر است، می توانید به خائنین ممکلت بفهمانید کشور، از ثروت بهتر است...🙌
مشخصه که خاطره خیلی خوبی براتون نبوده 😄✨️

وااا.. !!!!! 

ن بابا.. 

من عاشق خریدم.. اونم از نوع طلاش.. 

ب خودش بود میخواست همون پولو بده بدلیجات.. 

تخس هست...ولی خیلی دوس داشتنیه. 

عاشقش هستم.. 🥰

اگر توانستید به مگس ها بفهمانید که گل از زباله  بهتر است، می توانید به خائنین ممکلت بفهمانید کشور، از ثروت بهتر است...🙌