2752
2734
تا کسی ازت کمک نخواسته خودتو نندازی وسط

اصلاخواست هم کمک نکنیم😁😂🤣🤣🤣🤣

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

وقتی نخواستت انقدر خودتو کوچیک نکن

نمیخواد دیگه

این دنیا مرگ آرزوهاست....   آخرش همه از آلودگی می‌میریم فقط یه سری معلم و دانش آموز ابتدایی باقی می‌مونن.🚶🏿‍♀️کاش دایناسور بودم. زیبا، بزرگ و منقرض.🦖💔 افسردگیم میگه بی‌ارزشم ولی اختلال دوقطبیم میگه از همتون بهترم.😐☝🏿

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

زیاد نباید خوبی کرد دستم نمک نداره

ولی تو این دنیایی که همه بدن تو خوب باش و مهربون بمون و نشون بده هنوز ادمایی مثل تو هستن

درد را باران نمیشورد ولی.... زیر باران زیر باران گریه کن

هیچ کس جز خودت دردتو نمی‌فهمه پ برای کسی حرف دلتو نزن 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️

خدا اولویتت باشه انرژی مثبت و کائنات زندگیتو بهشت میکنه فقططططط به طبعیت احترامبزار و ازش لذت ببر هر چی خوردی و پوشیدی مالته بقیه روزی بقیه است 

خوبی که از حد بگزرد نادان خیال بد کند اینو با گوشت و استخونم درک کردم

ولی تو این دنیایی که همه بدن تو خوب باش و مهربون بمون و نشون بده هنوز ادمایی مثل تو هستن

خیلی سخته واقعا وقتی مجرد بودم و دستم تو جیب خودم بود حدود ۱۵ سال کار کردم کارم هم خوب بود به برادر و خواهر حسابی کولی دادم هر کسی مشکل براش پیش میومد من اولین نفر بودم

حالا که نیاز به کمک دارم و میگم من فلان کارها رو کردم میگن میخواستی نکنی

خداجون خودت کمک کن
خیلی سخته واقعا وقتی مجرد بودم و دستم تو جیب خودم بود حدود ۱۵ سال کار کردم کارم هم خوب بود به برادر ...

عزیزم از بی معرفتیشونه انشالله پر پول و سلامتی باشهزندگیت

درد را باران نمیشورد ولی.... زیر باران زیر باران گریه کن
2706