2752
2734
عنوان

میخام جداشم همش بفکر اینم چیزای ک براش زحمت کشیدم مال زن دگ میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1290 بازدید | 64 پست
تکلیف اون بچه چی میشه؟! بندازش زیر دست نامادری؟! فقط تو زندگی به ازدواج فک نیکنید؟ الان میگی باباش ب ...

همچین مردی حقشه بچه رو بندازی گردنش

اونجوری  کم پیش میاد کسی باهاش ازدواج کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همچین مردی حقشه بچه رو بندازی گردنش اونجوری  کم پیش میاد کسی باهاش ازدواج کنه

انگار متوجه نیستی . یا کلا عاطفه ندارید ! حرفی از حق مرد نزدم ! وظیفه مادر هم هست . حق نداره بچه ای ک خودش خواسته بدنیا بیاره بندازه زیر دست نامادری بخاطر ازدواج مجدد ! بره کار کنه مستقل شه . نفقه بچه رو هم دادگاه از پدر میگیره بچه از آب و گل دراومد بره ازدواج کنه .. واقعا خدا به آدمایی که عاطفه ندارن بچه نده . چون بخطر خودشون بچه رو فدا میکنن

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏

خودت چند میارزی ؟

وسایلت چند ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
انگار متوجه نیستی . یا کلا عاطفه ندارید ! حرفی از حق مرد نزدم ! وظیفه مادر هم هست . حق نداره بچه ای ...

شما ک خیلی ب فکر بچه ای 

فکر نمیکنی خیلیم گناه داره بچه بی پدر بزرگ بشه؟!حتما باید دورواطرافیان دیده باشی بچه ای پدر نداشته باشه چقدر عذاب می‌کشه

اگه خیلی بچه مهم باشه ک اصلااا نباید طلاق بگیرع