2752
2734
عنوان

کاش منم با درس خوندن لاغر میشدم

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 27 پست
هنوزم دیر نشده جلوی خودتو بگیر  بعد که دیر بشه حسرت میخوری

عیبی نداره قبلا ۳۰ کیلو کم کردم فعلا درس واسم الویته بعدا کم میکنم

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
۱۵۵ ام ولی چون بدنسازی کار میکردم تا وزن ۶۰ اوکی بودم درصد عضلم بالا بود. یعنی شلوارم ۳۸ ولی الان دی ...

چه جالب 

من قدم ۱۵۹ هست الان وزنم ۵۳ شده مامانم میگ ترخدا بیشتر نشو

کاش منم نشون نمی‌داد

تازه سایز شلوارمم ۴۰ هس

چ حرکاتی موثره؟من تنبلی دارم ورزش سنگین برآن خوب نیس

شکم و پهلو دارم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چه جالب  من قدم ۱۵۹ هست الان وزنم ۵۳ شده مامانم میگ ترخدا بیشتر نشو کاش منم نشون نمی‌داد تاز ...

من سال ها بدنسازی کار کردم عضله از چربی حجمش کمتره وزن ادم بالاتره ولی کمتر چاق نشون میده وگرنه با قد ۱۵۵ ورن ۶۷ باید بشکه میشدم.اما الان لباسای قدیمم تنم میشه فقط یکم تنگتره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
شما چطوری کم کردی

دوسال طول کشید رژیمای مختلف و بدنسازی و ایروبیک و پیاده روی و .... تی ار ایکس میرفتم یمدت ک یکی از شاخه های بدنسازی

دمبل ۳ کیلو دارم خودم تو خونه تمرین میکنم.وسایل ورزشی دارم

باشگاهم میرفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دیدی بگو پاک کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیلتون عالیه ماشالله  قبلا چند بودید؟

ممنونم

سال کنکور ک تا ۸۰ ام رفتم بعد کم کردم تا ۵۲

ولی ۵۲ اصلا بمن نمیومد

۵۵.۵۶ بهترین وزنم بود

بعد رفتم تا ۶۰ ک عکسشو دادم

الانم ۶۷ اپ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با بدنسازی کم کردید؟یا کار خاص دیگ ای انجام دادید؟

رژیمم داشتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40