2733
2734
عنوان

ازدواج با حیوان !

| مشاهده متن کامل بحث + 2135 بازدید | 25 پست
با همین دهن بسته از کروکودیل « بله» گرفتن؟؟؟😂

چه نکته ایی از پهنی گذشت 

عاقا این عقد باطله عروس راضی نیست 

حالا پدر عروس کجاست رضایت بده   

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عاقا این عقد باطله عروس راضی نیست 

حالا پدر عروس کجاست رضایت بده   

پدر عروس توسط شکارچیان غیرقانونی کشته شده و دختر زیباش به زور به عقد شهردار درآوردن.

عروس خانم هم بعد از ازدواج با ریختن اشک تمساح نقشه هاش برای گرفتن انتقام پدرش عملی میکنه.😆

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
عاقا این عقد باطله عروس راضی نیست  حالا پدر عروس کجاست رضایت بده     پدر عرو ...

فیلم هندی زیاد میبینیا   

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته

اقا ی سوال

اینا رابطه جن سی هم با حیوون دارن؟؟؟

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است

من دیگه صوبتی ندارم!

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
با کروکدیل؟ کوتاه بیا عزیزم😂😂😂😂

خب پس ینی چی ازدواج میكنن؟!؟

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است