2733
2734
حالا مثلا چیو تبلیغ کردم؟ کرمی چیزی گفتم بخرید؟ هزینه ای داشت؟ ضرری داشت؟ خب شما آب یخ بخور ...

عزیزم من از تاپیک اون دوستمون در مورد پرسینگ اومد تو تاپیکت

منم خیلی لاغر بودم ولی بخاطر زایمان وشیر دهی و اینا اضافه وزن پیدا کردا بودن و خدا روشکر الان وزنمو کلی کم کردم

ممنون از تاپبک مفیدی ک زدی،ب این آدمای از خود راضی توجه نکن،اینجور آدما همه جا هستن.

اول عاشق بوده یا معشوق              استارتر محترمی ک تو تاپیکت پست میزارم،بابا یه اِهنی اُهنی...
حالا مثلا چیو تبلیغ کردم؟ کرمی چیزی گفتم بخرید؟ هزینه ای داشت؟ ضرری داشت؟ خب شما آب یخ بخور ...

فک کنم شکم خودش بزرگه حسودیش شده😂😂😂

اول عاشق بوده یا معشوق              استارتر محترمی ک تو تاپیکت پست میزارم،بابا یه اِهنی اُهنی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استارتر جان شما ک سریع جواب گرفتی وزنت چند بوده؟!منم قبلا لاغر بودم ولی بخاطر پرخوریو هله هوله خوری خیلی چاق شدم تحرکمم کمه شاید تو اضافه وزن کم یا کسی ک ی کوچولو شکم داره جواب بده... مثلا برا کسی ک ده بیست کیلو اضافه وزن و شکم زیادی داره ممکنه نشه

منم مثل شمام ولی اصلا تشنه م نمیشه

نمیدونم چرا

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
بنظرت جاهای دیگه هم لاغر میشه؟ مثل بازو یا ران؟ من چای زیاد میخورم اون نمیشه؟

من این سه روز ک آب گرم میخورم کل بدنم داغه همش...یعنی انگار دارم از داخل میسوزم

مطمئنم کالری سوزی بالا میره

بلغم ک دفع بشه همه جا لاغر میشه

مزاج بلغمی ب سمت شیرینی ها میل داره

وقتی بلغم دفع بشه دیگه ب خوردن شیرینیجات هم میل نداری

شاید اینطوری کمک کنه

ولی واقعا چای رو نمیدونم،چون یکی از دوستام خیلیییی چای میخوره،اتفاقا اصلا آب نمیخوره ولی خیلی شکمش بزرگه حالا میخوام ب اونم بگم امتحان کنه

💙عاشق خودمم💋... از من فقط یدونه تو دنیا هست
عزیزم من از تاپیک اون دوستمون در مورد پرسینگ اومد تو تاپیکت منم خیلی لاغر بودم ولی بخاطر زایمان وشی ...

امیدوارم همیشه خوش هیکل بمونید😍✌🏻

استارتر جان شما ک سریع جواب گرفتی وزنت چند بوده؟!منم قبلا لاغر بودم ولی بخاطر پرخوریو هله هوله خوری ...

من ۶۲ با قد ۱۶۷

ببین عزیزم من اصلا این تاپیک رو برای لاغری نزدم

فقط برای کوچیک کردن شکم گفتم

واقعا عالیه بخدا

من خودم دارم تعجب میکنم این سه روزه اصلا شکمم دیگه برنگشته

همین امروزم وقتی تشنم بود آب گرم رو خوردم میخوام حداقل ۴۰ روز ادامه بدم بلکه بلغم شکمم دفع بشه

تو نت هم سرچ کنید میاد برای لاغری هم مفیده کاملتر توضیح داده

ممنون از راهنماییت...حتما خودمم سرچ میکنم

خرج نداره ک بابا

از الان آب جوش بریز تو فلاسک هر وقت تشنت میشه ی کم با آب شیر خنک کن ،ولی زیاد ن

بخور ببین چی میشی 

حالا شما ی روزه نشد دو سه روزه ولی کوچیک میشه احتمال زیااااد 

چای نمیخوری؟ چای و دمنوش ها رفع تشنگی میکنن

چرا چایی بله ولی نهایت ۳لیوان از صب تا شب

بدون آب خوردن

ااصلا تشنه نمیشم

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
چرا چایی بله ولی نهایت ۳لیوان از صب تا شب بدون آب خوردن ااصلا تشنه نمیشم

۳لیوان کمه؟!😐 ی لیوان چای،حداقل نصف روز رفع تشنگی میکنه مگه اینکه فعالیتت زیاد باشه تو هوای گرم مثلا کشاورزی اینا