2752
2734
عنوان

کسی هست مثل من مجبور باشه ارایش کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 24 پست

ببخشید عجب دوستی داری زبونش چقدر تلخه زبونش مثل کاکتوس خار داره عزیزم خدا هیچ کسیو زشت نیافریده مطمئنم تو هم زیبا هستی فقط اعتماد بنفس نداری حرف دیگران برات مهم نباشه از این دوست سمیت هم دوری کن

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم مثل تو بودم بدون ارایش هیجا نمیرفتم 

ولی الان یکم به پوستم رسیدم روتین دارم و بفکر پوستمم 

الانم بدون ارایش میرم بیرون ولی ضد افتابو حتما میزنم چون زیر افتابم 

تو‌به آرایش کردن نیاز نداری به حذف آدمای سمی دورت نیاز داری 

یه جمله قصار هست که میگه ما زن زشت نداریم زنا فقط یا زیبان یا تنبل (یعنی هرکی یه ذره به خودش برسه و آراسته باشه زیباست) به اون دوست سمیتم‌بگو ذات آدم‌باید قشنگ باشه که مال تو نیست 

اولا که دوستت خیلی عقده ای هست که جز چهره اش چیزی برای عرضه نداره. بعد هم منم همیشه ضدآفتاب میزنم این یه نوع مراقبت از پوست هست . دوما که منم صورتم خیلی روشنه و بورم همیشه مداد میکشم ابروهامم میکرو کردم. ولی از این موضوع ناراحت نیستم

اول با این دوستت کات کن

دوم یه مدت آرایش نکنی عادت میکنی به چهره بدون آرایشت

منم ارایش نمیکنم اوایل سخت بود ولی الان راحتم واقعا 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀