2733
2734
عنوان

حرفی که شوهرم شب عروسی بهم گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 40 پست
همین خریت هارو کردم که هی پس انداز کنیم فلان.که تهش گفت تو واسه این زندگی کاری نکردی... میدونی من تن ...

یه قدم تو برو سمتش بعد بذار یه قدم اون بیاد اگه نیومد خودت کمکش کن که بیاد مثلا بگو میخوام اقدام به بارداری کنم برو دندون پزشکی یه چکاب بگیر یکم دندونات تعمیر کن بذار خرج کنه راستشو بخوای من چند سال میخواستم دندون درست کنم ولی شوهرم میگفت پول ندارم تهش رفتم النگویی که مجردیم داشتم فروختم بعد گفتم ۳ تومن کم دارم اونم تو بده 

درسته پول کلشو نداد ولی دلم خنکه که ۳ تومن حداقل ازش گرفتم

یه قدم تو برو سمتش بعد بذار یه قدم اون بیاد اگه نیومد خودت کمکش کن که بیاد مثلا بگو میخوام اقدام به ...

اتفاقا دکتر رفته بودم، عاشق بچه ام ولی این یه موردو صبر کرده بودم خودش بگه که گفت و رفتم. ازمایشم مونده چن روز دیگه باید یادش بندازم. ولی میدونی شاید بگم اینارو منو بزنید ولی بد غذاس خیلی زیاد بهش اهمیت میدم حتی تو فامیلای خودشون.... همیشه من غذا میکشم واسش... من لقمه میگیرم میذارم دهنش... من واسه تولد و سالگرد و ماهگرد و روز مرد و کوفت و زهرمار ها خودمو جر میدم... باورت میشه واسه مامانش تولد گرفتم. بعد چی شد دعوامون شد وسط یه بحث کوچیک برگشت گفت من نمیتونم کار کنم تو ببری خونه بابات بپزی. واسه تولدمم هیچ کاری نکرد. کلا تا الان یبارم سوپرایزم نکرده.... کلا توجهی بهم نداره. بعد همیشه هم انتظار داره من توجه کنم بهش. چرا اینطوریه؟!

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقا دکتر رفته بودم، عاشق بچه ام ولی این یه موردو صبر کرده بودم خودش بگه که گفت و رفتم. ازمایشم مو ...

ببین من هیچ وقت تنهاش نمی‌ذارم عین شما داعم دورشم ولی مادرم بعد اذدواج من دوتا بچه به دنیا آورد هر بار واسه زایمان اون ده روز رفتم خونه مادرم و واقعا اونجا قدر من و فهمید شماهم یه مثلا ای جور کن شده ۲روز تنهاش بذار اون وقت می‌شناسیش میفهمی میزان دوست داشتنش چه قدره

ببین من هیچ وقت تنهاش نمی‌ذارم عین شما داعم دورشم ولی مادرم بعد اذدواج من دوتا بچه به دنیا آورد هر ب ...

شرایط ندارم که دور بشم... خونوادم انقد داغون شده که نمیتونم پیششون برم

ولی خودش ماموریت میره به کتفشم نیس🤦🏼‍♀️

2731
نپرسیدی لوسی گفتی حتکا خیلی لوسی که فلان انتظارو داری ولش انقد ناراحتم که همه چی بهم برمیخوره از د ...

باشه عزیزم ... خب باش صحبت کردی؟ باید زیاد بش رو ندی ذنبالش راه نیفتی یه جوری رفتار کن که انگار برات خیلی مهم  نیست اگر دیربه دیر ازت سراغ میگیره ، به روش نیار بزار فکر کنه اصلا متوجه نشدی و با دوستات خوش میگذروندی

اتفاقا دکتر رفته بودم، عاشق بچه ام ولی این یه موردو صبر کرده بودم خودش بگه که گفت و رفتم. ازمایشم مو ...

،بهتره کم کم از این رفتار حمایتگری دست برداری،احتمالا علت سرد شدنش دسترس بودن بیش از شماست،شما باید زنش باشید نه مادرش،قهر نکن ولی اقتدار و اعتماد بنفستو حفظ کن و بخاطر اینکه زیاد دنبال توجهش نباشی خودتو با کار و کلاسزو باشگاه سرگرم کن

میگم چطوری تحملش کردی؟ منم شوهرم تا قبل ازدواج عالی بود اخلاقش همینکه عقد کردیم یهو کلا اخلاقش ۱۸۰ ...

حرف خاصی یا کار خاصی کردی که تغییر کرد؟ منم چند روز دیگه عقدمه پیامتو خوندم ترسیدم

باشه عزیزم ... خب باش صحبت کردی؟ باید زیاد بش رو ندی ذنبالش راه نیفتی یه جوری رفتار کن که انگار برات ...

من خونه خودمم و این سخت میکنه اینایی که گفتیرو

بله باهاش حرف زدم میگه عمدا گفتم که ناراحتت کنم دیگه🤦🏼‍♀️

ولی باید بیخیال باشم... دیروز خونه نبود الانم هنوز نیومده ببینم چی میشه

،بهتره کم کم از این رفتار حمایتگری دست برداری،احتمالا علت سرد شدنش دسترس بودن بیش از شماست،شما باید ...

میفهمم چی میگید بخدا تمام تلاشمو میکنم دیگه این نباشم. جالبه اخه بیکارم نیستم دانشجوام باشگاه میرم کلا وقت سر خاروندن ندارم🤦🏼‍♀️

حرف خاصی یا کار خاصی کردی که تغییر کرد؟ منم چند روز دیگه عقدمه پیامتو خوندم ترسیدم

نه عزیزم هیچ کار خاصی نکرده بودم همه چیز خود بخود اتفاق افتاد... دیشب داشتم چتامونو از اولش تا الان میخوندم تا یادم بیوفته دیدم نه تا قبل عقد من فرشته بودم واسش و یهو هیچ شدم