2752
2734
عنوان

بااین شرایط رفتنم ب این مهمونی چجوریه شماباشی میری؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 25 پست
مامانم گیر داده بیا اینقد لباس میخری جایی نداری بری بیا بریم ولی بارهاگفتم بهش من اونجا حرفی ندارم ب ...

بله درسته عزیزم 

هرچند مادرتون هم کار درستی نمیکنه

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کار مادرت اشتباهه

دلیل نمیشه برای اینکه آدم وقت بگذرونه با هرکسی رفت و آمد کنه 

اینجور جمع ها هم جز چشم و همچشمی و غیبت هیچی توش نیست

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....
2731
چرا

چون دعوتشون یه جوری بوده به نظرم اگه دوست داشت بیاد

میخواهمت که خواستنی تر از هر کسی😍😘خدایا همه روبه آرزو هاشون برسون منم به آرزو هام برسون 🤲کسایی که تو امضاشون صلوات خواستن من واستون صلوات میخونم ولایک تون میکنم وقتی لایکم و دیدین بی زحمت یه صلواتم برای حاجت روا شدن من بفرستین ممنون میشم مهربونا😍
منم حس میکنم کارخودشم درست نیس پامیشه میره چون تنهاس! اتفاقا بهش گفتم توهم خوب نیس میری گفت تو شوهرت ...

عزیزم شما عزت نفس خودت رو حفظ کن و کاری ک میدونی و مطمئن هستی درسته رو انجام بده 

تجربه نشون داده آخر عاقبت این جمع ها بخیر نیست 

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️
چرا

چون  دوس ندارم  تو فامیل شوهر خواهرم باشم ،هرچی خوبم باشن فامیل شوهرن اونم خواهر  ما زنا وقتی دور هم جمع میشیم شروع ب حرف زدن ک میکنیم متوجه نمیشیم حرف حرف میاره و یچیزیای ناخواسته گفته میشه مثل خاطره یا حرفای دیگه .بنظرم مادرتونم نره خیلی بهتره .