2752
2734
عنوان

یه خوابی در مورد همسرم دیدم بیاین تعریف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 23 پست

ببین من  نمی دونم واقعا همسرت چه جور ادمیه

ولی تو با خواب که نمی تونی قضاوت کنی

چون به این موضوع هی فکر میکنی بالتبع خوابهایی با این مضمون میبینی

خدا هم هیچ چیز را با خواب بهت نمیخواد بگه مگه پیامبری که رو خواب خودت اینقدر حساب می کنی

این که شرط برگشتن را به نام زدن همه اموال زدی هم درست نیست اگه واقعا میخوای برگردی بگو مثلا نصف خونه

اگر هم انقدر از همسرت بدی دیدی که دیگه راهتو عوض کن

در هر صورت تجربه ای که من در رابطه با زنانی که جدا شدند دارم اینه که در اون برهه ای از،زمان قبل طلاق همه چیز را خیلی واسه خودشون بزرگ کردند هم شرایطی که توش هستند و هم رفاه بعد از جدیی را. این تصمیم خیلی مهمیه که تا آخر عمر زندگیت را میتونه تحت تاثیر قرار بده پس حتما برو از مشاوره های خوب کمک بگیر نه از نی نی سایت که افرادی که هیچ علم و آگاهی ندارند اظهارنظر می کنند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله عزیزم درسته همسرم بنده ی هوسش هست من کاری با اون و کاراش ندارم و دیگه دارم جدا میشم اما این خو ...

چون داری بهش همیشه فکر‌میکنی واسه همینه‌ همش این‌ خوابارو‌میبینی.

'خُدایا‌‌آسان‌کن‌برای‌ما‌رسیدنِ‌به‌آنچه‌آرزو‌مندیم'🤍
ببین من  نمی دونم واقعا همسرت چه جور ادمیه ولی تو با خواب که نمی تونی قضاوت کنی چون به این مو ...

ممنون از راهنمایی هات عزیزم

من درخواست داراییش رو کردم چون میدونستم این کارو نمیکنه و تهش طلاق میشه

من از تصمیمم مطمئنم عزیزم دیگه نمیخوام باهاش زندگی کنم

2731
بخاطر خیانتهاش و ضربه هایی که خوردم این خوابها رو میبینم.

عزیزم بنظرت ارزشی داره بخاطر کثافتکاریاش خودتو نابود کنی.

تو ک داری جدا میشی پس خاک‌کن همه خودشو و خاطراتشو، خودتو آیندتو ب بهترین نحو بساز، ک اگه شنید حسرتتو بخوره

'خُدایا‌‌آسان‌کن‌برای‌ما‌رسیدنِ‌به‌آنچه‌آرزو‌مندیم'🤍