2752
2734
عنوان

اومدیم مهمونی صداشون میاد حالا دارم دیوونه میشم 🤢

| مشاهده متن کامل بحث + 7824 بازدید | 116 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمیدونم این مدل تاپیک ها شب جمعه چرا زیاد میشه آقا جون سر در نی نی سایت بنویسید شب های جمعه مجرد ها نیان تو سایت😂😂😂

با ادب باشیم،حرفای قشنگ به هم بزنیم،دل نشکنیم،زخم زبون از زخم شمشیر بد تره...
2731
اونایی که اومدن میگن مگه چیه و طبیعیه بی فرهنگایی هستن مثل همسایه قبلی ما! نصفه شب با صداش از خواب م ...

مامانم-اینا هم یه همسایه داشتن دقیقا همین بود..موقع مهمونی ها مامانم همش استرس داشت-که یوقت شروع نکنن..فکرشو بکن روزی ۳ ۴ بار این کارو انجام میدادم..تو روز تو شب نصفه شب ...یهویی ساعت ۳ نصفه شب بوی کباب میومد یارو کباب درست میکرد میخورد میوفتاد تو جون زنه ...مامانم بارها بهشون تذکر داد اخرسر دقیقا زنه برگشت گفت چهاردیواری اختیاری...سر سال زنگ زدیم به صاحبخونش و بلندشون کردیم ...یبار صدای جیغ کشیدنش تو کل ساختمون پیچیده بود لعنتی یارو خیلی حش.ری بود 

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜
دیگه نباید شور یه چیزی رو در بیاریم عادیه که عادیه حیا داشته باشن بدونن چه موقعه باید انجام بدن چه م ...

گفتم که من تایید یا رد نمیکنم

از نظر من مسئله شخصیه بمن ربطی نداره تو کارشون دخالت کنم دوس داشتن انجام بدن دوس نداشتن انجام ندن

ب مجردا چه ربطی داره اینارو متاهل ها میزنن 😂😂😂😂😂

میان تو بدبختا هوایی میشن گناه دارن بابا😂😂😂

با ادب باشیم،حرفای قشنگ به هم بزنیم،دل نشکنیم،زخم زبون از زخم شمشیر بد تره...