2733
2734
دانشجویان دکتری از وزارت خونه حقوق ماهانه میگیرن عزیزمدانشجوی دکتری حق کار و اشتغال ندارهبله دکتری س ...

این آخرین پیامم در این رابطه است .

شاید به درد بقیه هم بخوره ...

من خودم دانشجوی دکتری علوم انسانی هستم در ایران البته . هیچ حقوقی دریافت نمی شود .

شما هزینه مقالات و ... را هم باید از جیب بدهید و آیا برکشت بزنن آیا نزنند.

و دکترا خیلی خیلی سخت تر از ارشد هست .

متاسفانه قابل قیاس نیست .

بنده در این راه دیوانه شدم 🥲

البته نه فقط من ، همه دوستان در همه رشته ها و دانشگاه ها همین شرایط را دارند از آزاد تا دولتی.

البته خوب کلاس را داره همه میگن خانم دکتر .

این وسط باید بگم همه هم نمیگن فقط دوستان میگن چون بقیه کار شما را بی ارزش میکنند و وا کاری نداره که .... 

یا تو سرتون میزنند، تو داری از زندگی ات میزنی و ...

تا مقاله تو مجله  پژوهشی چاپ نشه اجازه دفاع نمی‌دن .

تو تمام هماهنگی هات را کردی با ده نفر ، یهو استاد مشاور میگه من نمیام. برای خودم اتفاق افتاد و تو مسیر زجه می زدم.

دووووور از جااااان تمام دکتر های این تاپیک دکترا در ایران حماااااااقت است .

مگر در موارد محدود.

البته این ها همه نظرات بنده در این لحظه است شاید دو سال آینده نظرم عوض شد .

آرزوی شادی برای تمام زنان سرزمین را دارم 

لبخند بزن که دنیا به لبخند تو زیبا تره 🌺🥰
سلام ب روی ماهت عزیزمحالا دوستان گفتن ادامه ندیم ولی ب نظرم در کنار پس انداز و مباحث اقتصادی واقعا ل ...

دقيقا مثل مادرشوهر من

شوهر منم خيلي تنبله و بي مسئوليت

خيلي خوبه اينارو اينجا مينويسيد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این آخرین پیامم در این رابطه است .شاید به درد بقیه هم بخوره ...من خودم دانشجوی دکتری علوم انسانی هست ...

عزیزم شما وزارت علوم هستید من شرایط وزارت بهداشت رو گفتم به همه رشته های دکتری از کتابداری و پرستاری و ژنتیک و ... حقوق میدن❤

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان

خسته وناامیدازبانکهاوموسسه هابرگشتم وهیچی عایدم نشدیه صدتومانم بخوام وام بگیرم بدون سپرده نمیدن فقط رسالت اونم وامشو30درصدی حساب میکنه و100تومان واموازش 30تومان کم میکنن براامتیازوام شوهرمم خیلی ناامیدبرگشت گفت دیگه اسم واموپیشم نیار😔😔اندازه 15یا16گرم طلادارم بااجرت چندماه پیش خریدم بنظرتون عقلانیه بفروشم بزارم بانک براامتیازوام براماشین

خسته وناامیدازبانکهاوموسسه هابرگشتم وهیچی عایدم نشدیه صدتومانم بخوام وام بگیرم بدون سپرده نمیدن فقط ...

صدتومانم فقط خواستم بگیرم که جای دیگه بازسپرده کنم وگرنه باصدودویست تومان که ماشین خوبی متاسفانه گیرنمیادبااین گرونی

صدتومانم فقط خواستم بگیرم که جای دیگه بازسپرده کنم وگرنه باصدودویست تومان که ماشین خوبی متاسفانه گیر ...

ماشین خیلی ضروریه براتون؟الان طلا بفروشی ضرر میکنی،

اگه امکان داره دست نگه دار و یه مدتم بدون ماشین سپری کنید 

وام جهادسازندگی جهت مشاغل خانگی ام سربزنید دوندگییی بسیار داره اما۱۵۰تومن۴درصده،برای خیاطی و قالی بافی و قنادی خونگی و ...اینا همه وام میدن جهت توسعه کار

من باید خوب میشدم،روانشناس روانی شد🖤
خانوما یه مشورت میخواستم من ماهی دیگه قرعه ام درمیاد ۳۲تومنه میخوام همشو بدم طلا احتمالا یه تکپوش بع ...

میتونی قسطشو بدی؟منطورت اینه ۳۲ تومنو بدی تکپوش اون جدا

با سه تومنت بری یه طلای قسطی سه ماهه سه گرمه بخری؟

اگه میتونی چرا که نه،پرسیدن نداره

من باید خوب میشدم،روانشناس روانی شد🖤
یه اشتباه از اوایل زندگیمم بگممن اوایل که ازدواج کرده بودم ، تصورم این بود اگه رفتم خونه دوست،فامیل ...

عزیز خواستم ی نکته بگم من چند سالی هست ی دفتر دارم می‌نویسم ک چ کسی چی برام اوردهیا خودم چ کادوهایی دادم رو نوشتم ک اگر اتفاقی برا من افتاد دخترم جبران کنه خلاصه ببین کسی ۵میلیون کادو داد ب جیبت نگاه کن درست ولی تو هم اگر نداشتی سعی کن در حد همون ۵میلیون بدی اگر بیشتر ندادی 

ما توی عید ب کسی ۵۰۰کادو دادیم اون برامون ی وسیله ای داد بیرون رفتنی قیمتشو پرسیدم ۷۰۰اینا پولش بود 

منظورم اینکه لاقل اندازه پول طرف برگردانیم 

من عمم برا دختر خواهرم ۵هزار تومان چشم روشنی داده بود الان ک نوه دار شده خب زشته ۵تومن ببره خواهرم لاقل ۱۰۰_۲۰۰باید بذار تو ۶_۷ سال گذشته تورم زیاد بوده 

عزیز خواستم ی نکته بگم من چند سالی هست ی دفتر دارم می‌نویسم ک چ کسی چی برام اوردهیا خودم چ کادوهایی ...

سلام عزیزم چقدر جالب منم همچنین سوالی دارم

3سال پیش برای یه دنیا اومدن پسرم .پسرخاله یزهمسزم 100تومن کادو دادن الان پسر دوم اونا به دنیا اومده من چقدر باید کادو بدم بنظرتون؟