2733
2734
توی قسمت امتیازی فقط یه تومن میده و با ضامن  ولی توی معدل ۲۸۰۰ هزار ت  چحوری اینو فعال ک ...

عزیزم بزن رو وام و تایید و بزن وقت اداری واریز میشه حسابت اقساطشم میاد تو همراه بانکت خودشون درمیان از حسابت

من باید خوب میشدم،روانشناس روانی شد🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مستقل جون فکر میکنم دوستمون وام مسکن انفرادی به اضافه جعاله رو گفتن میشه ۴۰۰ به اضافه ۱۶۰ . الان زو ...

درسته

پرداختی بانک بمن قراره ۵۶۰ میلیون باشه 

ک شامل خرید و بازسازیه

اوراقم باید باطل کنیم حدودا ۱۴۳ میلیون

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
سلام و صد سلام 😍 چند روز پیش یک مهمانی شام 25 نفره داشتم، که از مدتها قبل براش برنامه چیده بودم ...

شما  قلم بسیار  زیبایی داری و خواننده رو مشتاق خوندن بقیه ماجرا میکنی جوری که ادم دوست داره همین جور سطرها پشت سرهم بیاد و تموم نشه

خودت خوب هنرت خوب همه چی خوب از کجاش تعریف و تمجید کنم که واقعا در وصف کمالات شما باشه

نمونه بارز و کامل یک استاد کامل در زمینه مدیریت مخارج با حفظ کیفیت و کمیت👌

به سلامتی عزیزم ، خونه جدید مبارکتون باشه . 🌹🌹🌹🌹

ممنون عزیزم

انشالله به زودی قسمت همه بچه ها یه خونه مستقل بنام خودشون باشه ک حس کنن امنیت مالی رو تا حدودی دارن

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
ماحدود شیش ماه پول توی حسابمون بود پدرم حدود چهارصد داده بود یکی دوماهی روش بود برادرشوهرمم پنجاع تو ...

تابناک جان ۲۲ یا ۲۴ ماه با ماهی ۳۷۰۰ حساب کردم عددش از مبلغ وامتون هم کمتر میشه که!

آخه میدونی چیه اونجور که من حساب میکنم احساس میکنم وامهای مهر واقعا ۴ درصد نیست چون وقتی معدل حساب میگیری میزان وام و اقساط که نشون میده با یه حساب کوچولو میبینی چیزی حدودی ۱۵ درصده وامهاش!!!!

قانون جذب:اونی میشم که همیشه بهش فکرمیکنم