2733
2734
نمیدونم براماکه اطرافم همه اینجورن چندتاقرعه خواهرمم نوشت بازم ازقبل میدونست چه ماهی برااونه همسایمو ...

نکنه منظورت صندوق های قرص الحسنه ی خونگی که تعدادشون افرادشون خیلی زیادن

من باید خوب میشدم،روانشناس روانی شد🖤
بچه ها من از صبح نبودم ...تازه صفحات رو نشستم به خوندن چند صفحه ای که خوندم دیدم متاسفانه به خاطر پس ...

معصومه خانم خدا پدر ومادرت رو بیامرزه 

واقعا خداروشکر صبر و بردباری داری 

متاسفانه بعضی از دوستان جوری با سوالات بقیه رفتار میکنن انگار ازاولین روز همه چی دان بودن 

خب عزیزمن خودت یه روزی ده تا سوال پرسیدی و معصومه جان و بقیه جوابت دادن تا الان یاد گرفتی و برات تکراری و خسته کننده شده ...

واقعا میبینم جوری منت میکنن انگار پولی پرداخت شده و حقشون رو بقیه میخورن 

واقعا خدا بهت سلامتی بده دل خوش بده که حوصله کنی بیشتر بیایی راهنمایی کنی ایده بدی 

حالا هرکسی یه ایده بدردش میخوره یکی اقتصادی یکی تربیتی یکی همسرداری..

بازم میگم ☺️🙏مهربونتر باشیم باهم 

انفاق سلامتی و تجربه رو همین اشتراک گذاری بدونیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام پولدار مخفی های خودم😍

منم امروز خرید زدم🙏

حقوق دو ماهه خودم و پولی که از کسی می‌خواستیم شد

۳۵۳۰۰۰۰۰ هزار تومان.

که خوب همسرم کاملا در جریان بود و ایشون استاد پول به فنا دادنه

چند روزی بود که می‌خواستیم بریم نیم سکه برداریم 

که یهو همسرم گفت کاش میشد یه نیم و یه ربع برداریم

منم سریع زنگ زدم طلا فروش و دیدم ۱۹۰۰ کم داریم فوری رفتم ۲۴۰۰ پس انداز مخفی داشتم نقدی (آوردم وسط) نمی‌دونم کارم درست بود یا نه...

شوهرم ذوق مرگ شده بود برای ۱۹۰۰ 🤧

رفتیم یه نیم و یه ربع خریدیم

۵۰۰ تومان باقی موند

که همسرم ۳۵۰ گلس خریدن (تا قرون آخر خرج نکنه آروم نمیگیره)

خیلی تشنه بودم و گرم بود ۱۱۰ آب طالبی و باقلوا خوردیم

من فوری اعلام کردم حساب خالیه😭

اگر نقدی ها رو نمی‌آوردم پول به ربع سکه نمی رسید و همسرم دو سه روزه خرجش میکرد و پوچ میشد...

حالا وام پشتوانه ۱۰ میلیونی هم داشتم که همه داخل همون کارت بود یعنی قلبم گرفت تا عملیات انجام شد.

شوهرم می‌گفت چقدر دیگه مونده من یه گوشه داشتم جمع و منها میکردم زیاد از دستم نره...

بیشترش و بهترش سهم شما عزیزای دلم انشاالله،🌺

❤️❤️هدف تعویض ماشین❤️❤️

❤️❤️My Goal Is My Job❤️❤️