2752
2734
عنوان

دیشب شوهرم بهم گفت ...

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 39 پست
بله من هم باشوهرم خریدمیرم هم تنهاچه اشکالی داره  اقایون طول ردزسرکارهستندواقعاسخته وقت براارای ...

درسته 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
انشالله ک زودتر اوکی شه عزیزم

خیلق ممنونم عزیزم 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
اسی اتفاقا دوستت داره  ولی خب اونم آدمه خسته میشه  از دهنش در رفت دیگه بهش حق بده گناه د ...

مرسی عزیرم چشم

بله خودش میفهمید  آخر نفهمیدم مردا از زن وابسته خوششون میاد یا مستقل

از زنه مستقل و شجاعی که به فکر زندگی هستو شوهرو درک میکنه 

وابسته گفتن شما کلا اشتباه برداشت کردی منظورشون از وابسته این بوده اولویت اولت اون باشه یا برای مثال تا اون نیومده سر سفره دست به غذا نزنی یا شب جای دیگه نمونی

نه اینکه هر جا بخوای بری باید شوهرت باهات بیاد زنای این مدلی شوهرو فراری میدن عزیزم بهتره خودتو درمان کنی قبل اینکه اوضاع بدتر بشه

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
چند وقته نامزد کردین ؟ عقدین؟

دو ماهه اره